PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Apollo se v pátek oblékne do černobílé, Moon čeká sraz tunningových aut

Apollo se v pátek oblékne do černobílé, Moon čeká sraz tunningových aut

Středa, 13.05.2015 / pozvánka

 

V pátek 15. května čekají milovníky taneční hudby další dvě zajímavé akce. První z nich se koná v sezimoústeckém Apollu, které se tentokrát převlékne do černobílé, a tou druhou jeSupercars night v pelhřimovském Moon klubu.

Black&White party v ApolluDjane Jeaniss a Dj Mc Rico (Barbardos), to jsou hosté černobílé párty, která proběhne v pátek v sezimoústeckém Apollu. DJane Jeaniss již zaznamenala úspěchy po boku Michaela C na Somersby party tripu, na podobné party v Moonu a také na Vyšší dívčí společně s DJane Mejsi. V Apollu vystoupí vedle Dj a MC Rica, známého jako Black Angel, který je považován za zakladatele RnB v České republice. Jeho vyhlášené Soul Train party se konají v Praze již 15 let, kde je také rezidentem klubu Radost FX. Má bohaté mezinárodní zkušenosti - pochází z ostrova Barbados, absolvoval tour z Londýna až na Floridu a v Londýně působil pravidelně přes dva roky. Spolupracoval s "Elite Look" a "MTV Network Europe" a zahrál si také s osobnostmi, jako je Paul Van Dyke, Karl Brown, Africa Islam a Big Ali.

Na Black & White party v Apollu vystoupí také taneční skupina GR8! a na oldies stage zahraje DJ Tomáš Pešina. Nebude chybět tematická výzdoba a personál, tanečnice i promo tým bude oblečen v černobílé. A ti, kteří přijdou v černé a bílé také, čeká uvítací drink a dárek.

Více informací naleznete na Facebooku Apolla ZDE


Supercars night v Moon klubuV pátek se také zabaví Pelhřimov, kde pořadatelský tým Manabe připravil odpolední i večerní program. Odpoledne se vedle Moon Music Clubu předvedou tunningová auta pod vedením Asfaltado Tuning Team Tábor, a večer zahraje DJ Daniel Čechtický. Na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program.

Odpolední program začíná v 18:00. Oficiální Supercars budou připravena vedle Moon Music Clubu, kde bude fungovat také venkovní bar s grilem a chybět nebudou ani tzv. racing girls. Každé upravené auto dostane uvítací drink a prvních 20 aut navíc poukaz na konzumaci ve venkovním baru v hodnotě 100 Kč. Auto s nejhezčím nočním designem vyhraje hodnotnou cenu.

Večerní party startuje ve 21:00. Pořadatelé chystají vyhlášení výsledků soutěže a také natáčení after movie. O hudbu se postará DJ Daniel Čechtický. Těšit se můžete i na akční drink Finlandia Vodka + Semtex za 30 Kč a speciální tematickou racing výzdobu a dekorace. Vstupné je 30 Kč.

Pořadatelský tým Manabe se do Pelhřimova vrací po 2 letech – zorganizovali už party na sněhu, na parníku, pod širým nebem, nespočet akcí v klubech a nyní vás ve spolupráci s Asfaltado Tuning Team Tábor zvou na sraz superaut.

Více informací na:
www.fb.com/asfaltado
www.fb.com/manabeparty
www.fb.com/moonclub.cz

Oficiální událost na Facebooku je ZDE


Autor: i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Katka Syrná & David Peltán

Hudba
Budvarka U Zlatého lva, Tábor, Žižkovo nám. 16
19.07.2018 od 20:00 hod.

 

Milevské léto 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
19.07.2018 od 18:00 hod.

 

Kinematograf bratří Čadíků

Kino / film / letní kino
náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
19.07.2018 - 22.07.2018 od 21:30 hod.
vícedenní akce