PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Apollo se v pátek oblékne do černobílé, Moon čeká sraz tunningových aut

Apollo se v pátek oblékne do černobílé, Moon čeká sraz tunningových aut

Středa, 13.05.2015 / pozvánka

 

V pátek 15. května čekají milovníky taneční hudby další dvě zajímavé akce. První z nich se koná v sezimoústeckém Apollu, které se tentokrát převlékne do černobílé, a tou druhou jeSupercars night v pelhřimovském Moon klubu.

Black&White party v ApolluDjane Jeaniss a Dj Mc Rico (Barbardos), to jsou hosté černobílé párty, která proběhne v pátek v sezimoústeckém Apollu. DJane Jeaniss již zaznamenala úspěchy po boku Michaela C na Somersby party tripu, na podobné party v Moonu a také na Vyšší dívčí společně s DJane Mejsi. V Apollu vystoupí vedle Dj a MC Rica, známého jako Black Angel, který je považován za zakladatele RnB v České republice. Jeho vyhlášené Soul Train party se konají v Praze již 15 let, kde je také rezidentem klubu Radost FX. Má bohaté mezinárodní zkušenosti - pochází z ostrova Barbados, absolvoval tour z Londýna až na Floridu a v Londýně působil pravidelně přes dva roky. Spolupracoval s "Elite Look" a "MTV Network Europe" a zahrál si také s osobnostmi, jako je Paul Van Dyke, Karl Brown, Africa Islam a Big Ali.

Na Black & White party v Apollu vystoupí také taneční skupina GR8! a na oldies stage zahraje DJ Tomáš Pešina. Nebude chybět tematická výzdoba a personál, tanečnice i promo tým bude oblečen v černobílé. A ti, kteří přijdou v černé a bílé také, čeká uvítací drink a dárek.

Více informací naleznete na Facebooku Apolla ZDE


Supercars night v Moon klubuV pátek se také zabaví Pelhřimov, kde pořadatelský tým Manabe připravil odpolední i večerní program. Odpoledne se vedle Moon Music Clubu předvedou tunningová auta pod vedením Asfaltado Tuning Team Tábor, a večer zahraje DJ Daniel Čechtický. Na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program.

Odpolední program začíná v 18:00. Oficiální Supercars budou připravena vedle Moon Music Clubu, kde bude fungovat také venkovní bar s grilem a chybět nebudou ani tzv. racing girls. Každé upravené auto dostane uvítací drink a prvních 20 aut navíc poukaz na konzumaci ve venkovním baru v hodnotě 100 Kč. Auto s nejhezčím nočním designem vyhraje hodnotnou cenu.

Večerní party startuje ve 21:00. Pořadatelé chystají vyhlášení výsledků soutěže a také natáčení after movie. O hudbu se postará DJ Daniel Čechtický. Těšit se můžete i na akční drink Finlandia Vodka + Semtex za 30 Kč a speciální tematickou racing výzdobu a dekorace. Vstupné je 30 Kč.

Pořadatelský tým Manabe se do Pelhřimova vrací po 2 letech – zorganizovali už party na sněhu, na parníku, pod širým nebem, nespočet akcí v klubech a nyní vás ve spolupráci s Asfaltado Tuning Team Tábor zvou na sraz superaut.

Více informací na:
www.fb.com/asfaltado
www.fb.com/manabeparty
www.fb.com/moonclub.cz

Oficiální událost na Facebooku je ZDE


Autor: i -

FreeDim Fest bude letos elektroničtější

Táborský legendární festival FreeDim Fest se koná v sobotu 27. května od 15 hodin. Do Tismenického údolí, do sídla Cesta žije, přiveze šest kapel. "Letošní 17. ročník bude výrazně elektroničtějsí než kdykoliv před tím. Novinkou bude druhá scéna v garáži, kde zahraje nová táborská kapela Katastr a Blynth, solový projekt bubeníka z Gallon Drunk, a bude se zde konat i afterparty s DJ’s Chrisem Rankinem a Danielem Cherney. Mým tipem jsou rozhodně synth popoví Orient, ty by si lidi neměli nechat ujít," říká pořadatel festivalu Patrik Kučera. Z dalších kapel se pak návštěvníci mohou těšit na punkrokenrolové duo Arogant Twins (ex Anyway), blackmetalovou Smuteční slavnost  s novým EP či londýnské experimentálně grungové Alpha Maid. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Guláš fest 2017

Festival / gastro na kotlíku
chatová osada Soukeník, Sezimovo Ústí
27.05.2017 od 13:00 hod.

 

Housemagazine.cz Night

Hudba / party / main stage: EDM, house, electro oldies stage: oldies
Disco Apollo, Sezimovo Ústí
27.05.2017 - 28.05.2017 od 21:00 hod.
vícedenní akce

 

FreeDim Fest 2017

Hudba / festival / alternative - experimental -noise - electro
Cesta
27.05.2017 od 15:00 hod.

 

Jen žádný sex, prosím, jsme přece Britové!

Divadlo / komedie
U Jandů
27.05.2017 od 18:00 hod.