PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Aneta Langerová vystoupila s Jihočeskou komorní filharmonií. Zpíval celý pavilon

Aneta Langerová vystoupila s Jihočeskou komorní filharmonií. Zpíval celý pavilon

Úterý, 03.06.2014 / fotoreport

 

Zpěvačka Aneta Langerová zazpívala v Českých Budějovicích jedinečný koncert. Ve čtvrtek 29. května vystoupila v pavilonu Z na Výstavišti po boku Jihočeské komorní filharmonie. Na začátku hrála filharmonie samostatně čtyři skladby. Poté orchestr doprovodil Barboru Poláškovou při zpěvu známých skladeb, jako je například Carmen, My fair lady nebo Noc na Karlštejně. Po pauze zazpívala Aneta Langerova se svou kapelou svoje nejznámější skladby, opět za doprovodu Jihočeské filharmonie a šéfdirigenta Jana Talicha. Poslední píseň Voda živá zpíval s Anetou už celý pavilon a na konci všichni tleskali ve stoje.

"Slyším ze všech stran jen chválu. Přišlo nám několik mailů a i na facebookovych stránkách nám lidé psali poděkování za skvělý zážitek. Opravdu i podle mých pocitů musím říct, že se koncert opravdu povedl,"
zhodnotila za JKF Kateřina Kyselová.

Líbí se ti www.facebook.com/Kulturnecom


Fotografie


Autor: Petr Zikmund





SMUTÉNKA: Zemřel náčelník Divadla Pod Čarou Miroslav Pokča Pokorný

V nedožitých 61 letech zemřel po dlouhé nemoci principál, náčelník a zakladatel píseckého Divadlo Pod čarou a organizátor mnoha kulturních a společenských akcí na Písecku Miroslav Pokča Pokorný. Divadlo, klub zakládal v roce 2000 s přáteli ze šermířské skupin Rival. Od té doby tam přivezl nespočet skupin a uspořádal nesčetně představeních. Pod jeho taktovkou se konal také festival Rockem proti ROCKEM PROTI RAKOVINĚ open air festival Ražice nebo písecká Neckyáda na milované Otavě.  "Za kapelu 200ZBRANÍ i za sebe, ti moc chci poděkovat za všechno cos vykonal pro píseckou scénu. Bez tebe by v Písku byla kulturní bída a nuda. Pro Divadlo Pod čarou ses obětoval. Nikdy nezapomenem...," napsali například kamarádi a připojily se další stovky lidí i kapely jako UDG, Imodium, Krypton, Honza Křížek, Kámo, nahoď aj. I my se připojujeme. Upřímnou soustrast všem a děkujeme za společné akce i chvíle a nezištnou, srdíčkovou podporu kultury. Poslední rozloučení s Miroslavem Pokorným se bude konat v pátek 12. června v 10.30 hodin v Divadle Pod čarou. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Mezinárodní soutěžní výstava Foto na provázku

Výstava / Fotografie
Kino Strunkovice
06.06.2026 - 07.06.2026 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Duhové divadlo

Divadlo / festival
Divadlo Fráni Šrámka
06.06.2026 od 12:00 hod.

 

Život ptáků

Ostatní / beseda / pro děti i dospělé - interaktivní podívaná
Přírodovědné muzeum Semenec
06.06.2026 od 10:00 hod.

 

Hasičem na zkoušku!

Ostatní / setkání / hra - reall zkouška - pro děti i dospělé
Stanice HZS Tábor
06.06.2026 od 10:00 hod.