PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


U hradu Borotín bylo na Bílou sobotu živo

U hradu Borotín bylo na Bílou sobotu živo

Sobota, 15.04.2023 / fotoreport

 

Na barokním statku Borotín se o Bílé sobotě konal Velikonoční jarmark s doprovodným programem. Kromě stánků s lokální produkcí, rukodělných dílniček, výstavy, burzy, hudební produkce a podobně došlo také na ukončení zimy - tedy hození Morany ze splavu. I přes ne zcela vlídné počasí se akce těšila velkému zájmu. A kultura na podporu renovace tohoto krásného stavení u oblíbené zříceniny hradu Borotín bude pokračovat i následujících sezonách. Několikrát přijede se svými představeními Divadlo Ungelt, zazpívá Helena Vondráčková, Tomáš Kočko & orchestr a další.  

"Koncert Tomáš Kočko & Orchestr se oproti původnímu datu, kdy nepřálo počasí, uskuteční v sobotu 29. dubna od 19.30 hodin. Vstupné stále stejné - dvě cihly na obnovu statku; ať už přinesete pěkné cihly s sebou, nebo si na místě zakoupíte certifikát, kterýmžto se stanete hrdým majitelem cihly na statku. A kam se tyto cihly použijí? Na letošní projekt obnovy budovy kolny a přístavku," říká majitel statku a pořadatel koncert Milan Tejnor.


Fotografie


Autor: David Peltán

SMUTÉNKA: Zemřel "Maxík" Daniel Vali

 V noci z pátku 12. na sobotu 13. dubna zemřel ve věku 53 let hudebník Daniel Vali z uskupení Maxim Turbulenc. Příčinou úmrtí je zřejmě selhání srdce. Vali byl nejdéle sloužícím "Maxíkem", tedy uskupení, které hrálo lidové a zlidovělé písničky v diskotékovém pojetí, např. Jede jede mašinka. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


UŽ VÍM, CO NA SEBE!

Ostatní / workshop
U Malše 1805/20, České Budějovice, 370 01
13.04.2024 od 13:00 hod.

 

Kája a Bambuláček - Bambulková show

Pro děti
Dům kultury Milevsko
13.04.2024 od 14:00 hod.

 

Divadlo Toy Machine: Eliška a jiné královny

Pro děti / pohádka
Švestkový Dvůr, Malovice 35
13.04.2024 od 16:00 hod.

 

Bezplatné a anonymní testování na žloutenku, syfilis a HIV

Ostatní / bezplatné testování
Dům kultury Strakonice
13.04.2024 od 12:00 hod.