PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Oslava čínského nového roku se vrací. Nechybí ohňostroj i sbírka na pomoc zvířatům

Oslava čínského nového roku se vrací. Nechybí ohňostroj i sbírka na pomoc zvířatům

Pátek, 20.01.2023 / článek

 

 Již desátý ročník netradiční silvestrovské oslavy ryze evropského a osobitého pojetí Čínského nového roku se vrací po dvouleté odmlce. Recesní oslava příchodu roku Králíka se uskuteční v sobotu 21. ledna v sále restaurace Na Pěkné vyhlídce v táborských Čekanicích.

Akce během let doznala četných změn. Měnilo se místo konání a změn doznal i pořadatelský tým. V letošním roce se akce vrací na staronové místo, do osvědčených prostor sálu hostince Na Pěkné vyhlídce v Čekanicích. Duch celé akce však zůstává.

Odpolední blok pro děti, na který bude vstup zdarma, se koná mezi 16. a 18. hodinou. Jeho součástí bude mimo jiné promítání krátkých tematických pohádek, hry, soutěže i vystoupení kouzelnice Magic Rosa.

Večerní program, který se tradičně nese v duchu hudby, oživí znovuzrozená STARÁ PEŠATOVÁ hrající oldschool zoopunk. Přitvrzení přinese kapela PROCRASTINATION hrající grunge-metal. Nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové a neopakovatelné vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. Hudební produkci bude průběžně doplňovat ostřílený DJ CUBASE.

Hosté se můžou těšit na originální výzdobu prostor, kuriózní tematické masky, které pořadatelé doufají, že si hosté oslav i sami přinesou. V tombole pak můžete opět vyhrát stovky různých hodnotných cen.

O půlnoci nebude samozřejmě chybět slavnostní přípitek "šampaňským", ani bombastický ohňostroj, který z ekologických důvodů a šetrnosti k volně žijícím zvířatům proběhne pouze na plátně.

I letošní rok je kromě zábavy i večerem pomoci, takže část výtěžku ze vstupného poputuje na Z.S. Za práva zvířat.

Veškeré další podrobnosti, kontakty a možnost rezervace míst naleznete na www.cinskynovyrok.cz a www.facebook.com/cinskynovyrok. Rovněž je možné si rezervovat místa k sezení na www.cinskynovyrok.cz/rezervace


Fotografie


Autor: Jan Příbramský

The Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


The Gangnails + Garage Rattlesnakes

Hudba / koncert / punk - rock - rock´n´roll
MC Orion Tábor
04.02.2023 od 19:30 hod.

 

Fousatej Hat

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
04.02.2023 od 20:00 hod.

 

Kurz - Kabelka bez jehlic a nití

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
04.02.2023 od 16:00 hod.

 

Pink floyd Tribute

Hudba / koncert / rock
Univerzita
04.02.2023 od 20:00 hod.