PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Oslava čínského nového roku se vrací. Nechybí ohňostroj i sbírka na pomoc zvířatům

Oslava čínského nového roku se vrací. Nechybí ohňostroj i sbírka na pomoc zvířatům

Pátek, 20.01.2023 / článek

 

 Již desátý ročník netradiční silvestrovské oslavy ryze evropského a osobitého pojetí Čínského nového roku se vrací po dvouleté odmlce. Recesní oslava příchodu roku Králíka se uskuteční v sobotu 21. ledna v sále restaurace Na Pěkné vyhlídce v táborských Čekanicích.

Akce během let doznala četných změn. Měnilo se místo konání a změn doznal i pořadatelský tým. V letošním roce se akce vrací na staronové místo, do osvědčených prostor sálu hostince Na Pěkné vyhlídce v Čekanicích. Duch celé akce však zůstává.

Odpolední blok pro děti, na který bude vstup zdarma, se koná mezi 16. a 18. hodinou. Jeho součástí bude mimo jiné promítání krátkých tematických pohádek, hry, soutěže i vystoupení kouzelnice Magic Rosa.

Večerní program, který se tradičně nese v duchu hudby, oživí znovuzrozená STARÁ PEŠATOVÁ hrající oldschool zoopunk. Přitvrzení přinese kapela PROCRASTINATION hrající grunge-metal. Nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové a neopakovatelné vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. Hudební produkci bude průběžně doplňovat ostřílený DJ CUBASE.

Hosté se můžou těšit na originální výzdobu prostor, kuriózní tematické masky, které pořadatelé doufají, že si hosté oslav i sami přinesou. V tombole pak můžete opět vyhrát stovky různých hodnotných cen.

O půlnoci nebude samozřejmě chybět slavnostní přípitek "šampaňským", ani bombastický ohňostroj, který z ekologických důvodů a šetrnosti k volně žijícím zvířatům proběhne pouze na plátně.

I letošní rok je kromě zábavy i večerem pomoci, takže část výtěžku ze vstupného poputuje na Z.S. Za práva zvířat.

Veškeré další podrobnosti, kontakty a možnost rezervace míst naleznete na www.cinskynovyrok.cz a www.facebook.com/cinskynovyrok. Rovněž je možné si rezervovat místa k sezení na www.cinskynovyrok.cz/rezervace


Fotografie


Autor: Jan Příbramský

Bubeník legendárních Deep Purple Ian Paice míří do Písku

Koncert bubeníka legendárních Deep Purple se uskuteční ve středu 6. prosince. Ian Paice, člen kapely Deep Purple, společně s kapelou PURPENDICULAR přijede do KD Písek a přiveze program největších hitů slavných Deep Purple. Koncert je jednou z mála příležitostí vidět opravdovou legendu z bezprostřední blízkosti a přímo ucítit dotek rockové historie. Vstupné v předprodeji na volné stání je 890 Kč, na místě 1 000 Kč, VIP sezení v předprodeji 1 000 Kč, na místě 1 200 Kč.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


 

 

 

Čertovské rejdění

Pro děti
náměstí Tomáše Bati
05.12.2023 od 16:00 hod.