PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Festival Mighty Sounds zahájil předprodej, levnější vstupenky mizí rychle

Festival Mighty Sounds zahájil předprodej, levnější vstupenky mizí rychle

Pondělí, 22.08.2022 / zpráva

 

  Ve středu 17. srpna začal předprodej na 17. ročník festivalu Mighty Sounds. Ten se v příštím roce uskuteční v netradičním termínu od 23. do 25. června 2023. Místem konání opět bude opět letiště Aeroklubu Tábor. První, levnější vstupenky zmizely závratnou rychlostí a zbývá už jen několik málo kusů. 

Vstupenky pro 1000 nejrychlejších jsou k dostání za 2490 Kč. Po jejich vyprodání se cena zvýší na 2890 Kč. Předprodej první vlny „Early Bird“ vstupenek za nejvýhodnější cenu probíhá výhradně na stránkách festivalu Mighty Sounds a v předprodejní síti AD Ticket.

Spolu s předprodejem vstupenek bude spuštěn i předprodej voucherů na parkoviště a do kempů, a také předprodej Backstage ticketů. Přehled všech informací i cen lze nalézt na webu festivalu.


Autor: -i, dap-


Téma: Mighty sounds

Třeboňská nokturna spustila předprodej na 20. ročník

Festival klasické hudby, Třeboňská nokturna, spouštil předprodej na letní část, která se koná od 11. do 15. července na různých místech Třeboně. Vystoupí na něm Talichovo kvarteto, PhilHarmonia Octet, Rozhlasový Big Band Gustava Broma, Jiří Stivín & Jaroslav Šindler, Eliška Weissová a mnoho dalších. V rámci večerního setkání vyzpovídá 23. února moderátorka Martina Kociánová geologa a spisovatele Václava Cílka. Koncertní řadu zakončí 23. března pásmo Madrigal včera a dnes s Ensemble Baroque Quintet. Zimní večery uvede moderátorka a hudební vědkyně Eva Hazdrová-Kopecká. Předprodej běží na webu trebonskanocturna.cz, kde naleznete také kompletní festivalový program. (dap)

 

The Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Související články

 

 
Kultura dnes


KČT - výroční členská schůze odboru KČT Milevsko

Ostatní / setkání
Dům kultury Milevsko
31.01.2023 od 18:00 hod.