PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Minus123minut se vrátili do Tábora. Rozhýbali nový klub Sklep

Minus123minut se vrátili do Tábora. Rozhýbali nový klub Sklep

Čtvrtek, 26.05.2022 / fotoreport

 

Kapela minus123minut se vrátila na jih Čech. Trio excelentních hudebníků (Zdeněk Bína - zpěv, kytara, Fredrik Janáček - zpěv baskytara, Dano Šoltis - bicí) nadchlo publikum nového hudebního klubu Sklep v Táboře. Skupina odehrála novější věci z desky Les, ale došlo i na starší kousky z prvních desek. Ti, kdo kapelu sledují delší dobu se radovali. Ti, kdo kapelu neznali, žasli. Každopádně se tančilo, vrtělo a juchalo. 

Další akcí v klubu je Technobraní. V pátek 27. května od 21 hodin zahrají na akci rovných beatů Dj´s jako Mayda, Animal music for human, Honza Průcha, Anilam, Honan a K.K.T.  


Fotografie


Autor: David Peltán

Tanec v zrní v písecké Sladovně

V pátek 31. března se v písecké Sladovně koná prezentace unikátního projektu Tanec v zrní, který se v prostorách galerie konal na podzim 2022. Tanec v zrní tvořilo pět třídenních uměleckých rezidencí, v rámci kterých hledaly skupiny tanečníků, choreografů, dramaturgů a filmařů společnou řeč v šestnácti tunách zrní. Projekt dramaturgicky vedl scénograf Tomáš Žižka a ředitel Sladovny Adam Langer. "Každý workshop se konal za přítomnosti jiného filmaře nebo celého týmu filmařů. V návaznosti na rezidence vznikly krátké taneční filmy, jejichž oficiální premiéra proběhne v rámci tohoto setkání. Moc nás baví propojovat nejen děti a dospělé, ale i různá odvětví: tanec, divadlo, hudbu, výstavu, film a hrát si s odlišnými uměleckými prostředky, hledat společnou řeč," vysvětluje Adam Langer. Více info v události ZDE. (dap)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Wohnout - unplugged

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
31.03.2023 od 19:00 hod.

 

folk mezi řekami . březen 2023

Hudba / koncert / hudební večer
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
31.03.2023 od 18:00 hod.

 

Tanec, zrní a film

Kino / film
Sladovna Písek
31.03.2023 od 16:00 hod.