PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Letní sezonu před táborským klubem Garage zahájí Rybičky 48

Letní sezonu před táborským klubem Garage zahájí Rybičky 48

Pátek, 13.05.2022 / článek

 

Pro nadcházející sezónu plánuje táborský klub Garage novinky na poli kulturním i gastronomickém. Letní kulturní sezonu zahájí dnes, v pátek 13. května od 20 hodin, kapely Rybičky 48 a Civilní obrana. Letní scéna pak bude hostit Pivní slavnosti, Burger fest, Inekafe, Walda gang, Alkehol, Dukla Vozovna, Horkýže slíže a další.  

"V současné době se ustavičně pracuje na nových webových stránkách včetně e-shopu, na němž budou moci naši zákazníci kupovat nejen vstupenky na jednotlivé akce, ale i naše hotové gastro produkty. Kulturní vize budou realizovány opět v hlavní sezóně, která trvá od května do září. Po celou tuto dobu pořádáme koncerty (rock, punk, pop) a těšit se i letos můžete na zvučná jména naší hudební scény,"
říká za klub Garage Nina Cibulková.

V minulosti na letní scénu zavítaly kapely jako Olympic, Divokej Bill, Visací Zámek, Jelen a další. Některé akce měly úspěch, a tak si interprety budete moci užít znovu. Rybičky 48 se vrací již v pátek 13. května a sezonu zahájí. Podruhé se na podium objeví také kapela Škwor, která naopak koncertní sérii symbolicky uzamkne, ale to až 10. září. 

Před klubem Na Kopečku se uskuteční také další ročník Pivních slavností (17. -18. 6.), kde vystoupí Jiří Schelinger revival a místní PoPřechodu, a také druhý ročník Burgerfestu (13. 8.), kde se fanoušci dočkají lokálních skupin Náhodný Výběr a Swing Band Tábor.

Návštěvníci se mohou těšit také na kapely Inekafe a Dukla Vozovna (22. 7.), MiniFest Garage, kde vystoupí Totální nasazení, Pirates of the Pubs a Stará Pešatová (4. 6.), Dymytry (11. 6.). V srpnu to rozjede Walda Gang a Alkehol na jednom podiu, a to 5. srpna. Pokračovat budou Horkýže Slíže s Gaia Mesiah (25. 8.). Nebude chybět i promítání hokejových zápasu na LED TV ani Big Pub Quizy, vhodné pro vetší počet soutěžních týmů.

"V červenci se budeme věnovat organizaci tradičního festivalu Footfest v Želči u Tábora (www.footfest.cz), kde si na své přijdou příznivci roku, punku i dalších žánrů. Festival je dvoudenní s bohatým doprovodným programem," upřesnila Cibulková. Více pak ZDE.


Fotografie


Autor: -dap-

SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Tomáš Průša: Peru

Ostatní / setkání / beseda u čaje
kino Nadějkov
02.12.2023 od 17:00 hod.

 

Výtvarný kurz - Výroba sněhuláka

Pro děti
Dům kultury Milevsko
02.12.2023

 

Divadlo B: Vánoční pohádka

Pro děti
Švestkový Dvůr, Malovice 35
02.12.2023 od 16:00 hod.

 

Harlej - Zatím je to dobrý tour

Hudba / koncert
Hotel Palcát
02.12.2023 od 19:00 hod.