PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Letní sezonu před táborským klubem Garage zahájí Rybičky 48

Letní sezonu před táborským klubem Garage zahájí Rybičky 48

Pátek, 13.05.2022 / článek

 

Pro nadcházející sezónu plánuje táborský klub Garage novinky na poli kulturním i gastronomickém. Letní kulturní sezonu zahájí dnes, v pátek 13. května od 20 hodin, kapely Rybičky 48 a Civilní obrana. Letní scéna pak bude hostit Pivní slavnosti, Burger fest, Inekafe, Walda gang, Alkehol, Dukla Vozovna, Horkýže slíže a další.  

"V současné době se ustavičně pracuje na nových webových stránkách včetně e-shopu, na němž budou moci naši zákazníci kupovat nejen vstupenky na jednotlivé akce, ale i naše hotové gastro produkty. Kulturní vize budou realizovány opět v hlavní sezóně, která trvá od května do září. Po celou tuto dobu pořádáme koncerty (rock, punk, pop) a těšit se i letos můžete na zvučná jména naší hudební scény,"
říká za klub Garage Nina Cibulková.

V minulosti na letní scénu zavítaly kapely jako Olympic, Divokej Bill, Visací Zámek, Jelen a další. Některé akce měly úspěch, a tak si interprety budete moci užít znovu. Rybičky 48 se vrací již v pátek 13. května a sezonu zahájí. Podruhé se na podium objeví také kapela Škwor, která naopak koncertní sérii symbolicky uzamkne, ale to až 10. září. 

Před klubem Na Kopečku se uskuteční také další ročník Pivních slavností (17. -18. 6.), kde vystoupí Jiří Schelinger revival a místní PoPřechodu, a také druhý ročník Burgerfestu (13. 8.), kde se fanoušci dočkají lokálních skupin Náhodný Výběr a Swing Band Tábor.

Návštěvníci se mohou těšit také na kapely Inekafe a Dukla Vozovna (28. 5.), MiniFest Garage, kde vystoupí Totální nasazení, Pirates of the Pubs a Stará Pešatová (4. 6.), Dymytry (11. 6.). V srpnu to rozjede Walda Gang a Alkehol na jednom podiu, a to 5. srpna. Pokračovat budou Horkýže Slíže s Gaia Mesiah (25. 8.). Nebude chybět i promítání hokejových zápasu na LED TV ani Big Pub Quizy, vhodné pro vetší počet soutěžních týmů.

"V červenci se budeme věnovat organizaci tradičního festivalu Footfest v Želči u Tábora (www.footfest.cz), kde si na své přijdou příznivci roku, punku i dalších žánrů. Festival je dvoudenní s bohatým doprovodným programem," upřesnila Cibulková. Více pak ZDE.


Fotografie


Autor: -dap-

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.