PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Při křtu knihy o filmovém příběhu Gumpa tuhla čokoláda. Lidi ale počasí neodradilo

Při křtu knihy o filmovém příběhu Gumpa tuhla čokoláda. Lidi ale počasí neodradilo

Středa, 11.05.2022 / fotoreport

 

Pohádky, zpívání písní z filmu o psu Gumpovi v podání žáků ZŠ Čekanice, kouzelník, tvořivé dílny, komentované prohlídky Muzea čokolády a marcipánu a zejména pak křest filmové knihy o Gumpovi. To byly Velikonce s Gumpem, které se konaly v Kotnovské ulici v Táboře v době velikonočních svátků. Slavnostního uvedení knihy se zúčastnila herečka a influencerka Anna Šulcová, tvůrce příběhu Filip Rožek a Lukáš Fišer aj.  

Zájemci o příběh toulavého psa z útulku ulici doslova zaplnili a  ani ne příliš přízivé počasí děti a jejich trpělivé rodiče neodradilo. Další šanci Gumpa potkat budou mít jeho příznivci 15. května na Žižkově náměstí v Táboře, kde se od 13 hodin koná oslava 25 let fungování rodinného centra Radost. Více ZDE.   


Fotografie


Autor: David Peltán

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hořické pašijové hry v Kláštěrních zahradě v Českém Krumlově

Divadlo
Klášterní zahrada v Českém Krumlově
02.04.2023 od 15:00 hod.

 

Staročeská kuchyně & domácí limonády

Ostatní / setkání / degustace pro děti a rodiče - abstinenti
Kavárna Obývák
02.04.2023 od 13:00 hod.