PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Při křtu knihy o filmovém příběhu Gumpa tuhla čokoláda. Lidi ale počasí neodradilo

Při křtu knihy o filmovém příběhu Gumpa tuhla čokoláda. Lidi ale počasí neodradilo

Středa, 11.05.2022 / fotoreport

 

Pohádky, zpívání písní z filmu o psu Gumpovi v podání žáků ZŠ Čekanice, kouzelník, tvořivé dílny, komentované prohlídky Muzea čokolády a marcipánu a zejména pak křest filmové knihy o Gumpovi. To byly Velikonce s Gumpem, které se konaly v Kotnovské ulici v Táboře v době velikonočních svátků. Slavnostního uvedení knihy se zúčastnila herečka a influencerka Anna Šulcová, tvůrce příběhu Filip Rožek a Lukáš Fišer aj.  

Zájemci o příběh toulavého psa z útulku ulici doslova zaplnili a  ani ne příliš přízivé počasí děti a jejich trpělivé rodiče neodradilo. Další šanci Gumpa potkat budou mít jeho příznivci 15. května na Žižkově náměstí v Táboře, kde se od 13 hodin koná oslava 25 let fungování rodinného centra Radost. Více ZDE.   


Fotografie


Autor: David Peltán

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.