PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


GangstaSka a J.Z.L.F zahráli na charitativní akci v Milevsku

GangstaSka a J.Z.L.F zahráli na charitativní akci v Milevsku

Čtvrtek, 17.03.2022 / fotoreport

 

Na diskotéce Froll v Milevsku vystoupily kapely GangstaSka a J.Z.L.F.  Koncert se konal v rámci akce Branické Euro. Branické Euro je charitativní turnaj ve fotbale, který podporuje handicapované děti díky příspěvkům z řad jednotlivců i díky dražbě slavných dresů - v minulosti dres Tomáše Součka, Vladimíra Coufala, Adama Hložka či Pavla Nedvěda. Za pomoci lidí a partnerů se vybralo za dva roky konání akce téměř půl milionu korun.

Na večerním únorovém koncertě se nakonec vybralo skvělých 10 931 korun. Koncerty to byly skvělé a zaplněný Froll se nesl po celý večer ve skvělé náladě. Fotky a video tomu dávají za pravdu. Video ZDE.

26. března v klubu zahraje rocková kapela Paradoxy. Start je ve 20 hodin.


Fotografie


Autor: Vít Novák

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.