PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


GangstaSka a J.Z.L.F zahráli na charitativní akci v Milevsku

GangstaSka a J.Z.L.F zahráli na charitativní akci v Milevsku

Čtvrtek, 17.03.2022 / fotoreport

 

Na diskotéce Froll v Milevsku vystoupily kapely GangstaSka a J.Z.L.F.  Koncert se konal v rámci akce Branické Euro. Branické Euro je charitativní turnaj ve fotbale, který podporuje handicapované děti díky příspěvkům z řad jednotlivců i díky dražbě slavných dresů - v minulosti dres Tomáše Součka, Vladimíra Coufala, Adama Hložka či Pavla Nedvěda. Za pomoci lidí a partnerů se vybralo za dva roky konání akce téměř půl milionu korun.

Na večerním únorovém koncertě se nakonec vybralo skvělých 10 931 korun. Koncerty to byly skvělé a zaplněný Froll se nesl po celý večer ve skvělé náladě. Fotky a video tomu dávají za pravdu. Video ZDE.

26. března v klubu zahraje rocková kapela Paradoxy. Start je ve 20 hodin.


Fotografie


Autor: Vít Novák

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.