PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Krausberry roztančili stovky lidí i frontmana Martina. Ten nechal zahrát na bicí vnuka

Krausberry roztančili stovky lidí i frontmana Martina. Ten nechal zahrát na bicí vnuka

Pátek, 18.03.2022 / fotoreport

 

Klub Univerzita v Táboře rozjel program naplno. Objevují se v něm zvučná jména české hudební scény, po Ivanu Hlasovi, Žalmanovi, Petr Kalandra Memory Bandu, Omnion a Bratrech vystoupili na velkém sále bluesrockoví Krausberry, kteří plný sál roztančili neskutečnou porcí energie. Zejména frontman Martin Kraus si tentokrát koncert a show užival, bodeť ne, když na něj přišla jeho bechyňská část rodiny a známí. S vnoučaty tančil a třináctiletého vnuka Jendu nakonec nechal bubeník Štěpán Smetáček zahrát na popud dědy skladbu Do nebe. Ač to nečekal, zvládl to bravurně a se ctí.

Do Univerzity ale míří další pěkná jména - dnes, v pátek 18. března od 20 hodin tam zahraje Luboš Pospíšil s triem, dále pak Vladimír Merta, Michal Hrůza či Karel Kahovec.  


Fotografie


Autor: David Peltán

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.