PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Krausberry roztančili stovky lidí i frontmana Martina. Ten nechal zahrát na bicí vnuka

Krausberry roztančili stovky lidí i frontmana Martina. Ten nechal zahrát na bicí vnuka

Pátek, 18.03.2022 / fotoreport

 

Klub Univerzita v Táboře rozjel program naplno. Objevují se v něm zvučná jména české hudební scény, po Ivanu Hlasovi, Žalmanovi, Petr Kalandra Memory Bandu, Omnion a Bratrech vystoupili na velkém sále bluesrockoví Krausberry, kteří plný sál roztančili neskutečnou porcí energie. Zejména frontman Martin Kraus si tentokrát koncert a show užival, bodeť ne, když na něj přišla jeho bechyňská část rodiny a známí. S vnoučaty tančil a třináctiletého vnuka Jendu nakonec nechal bubeník Štěpán Smetáček zahrát na popud dědy skladbu Do nebe. Ač to nečekal, zvládl to bravurně a se ctí.

Do Univerzity ale míří další pěkná jména - dnes, v pátek 18. března od 20 hodin tam zahraje Luboš Pospíšil s triem, dále pak Vladimír Merta, Michal Hrůza či Karel Kahovec.  


Fotografie


Autor: David Peltán

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.