PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tomáš Klus řádil s dětmi z Cheironu. Se svým turné Cítím se do Tábora vrátí

Tomáš Klus řádil s dětmi z Cheironu. Se svým turné Cítím se do Tábora vrátí

Pátek, 25.03.2022 / fotoreport

 

Zpěvák a herec Tomáš Klus byl velikým překvapením pro děti ze sociálně slabších rodin. Táborská organizace Cheiron T, která jim, jejich rodinám a komunitám pomáhá, slavila ve svém klubu Bejvák na Sídlišti Nad Lužnicí 25 let existence. Tomáš Klus si s dětmi zahrál nejen jeho písničky, ochotně se s nimi fotil a podepisoval se. Další možnost potkat se se zpěvákem budou mít příznivci dnes, v pátek 25. března, v táborském klubu Milenium. Koncert začíná v 19:30 hodin. 

Na narozeninách v BejVáku nechyběl s dárkem ani Táborský festival vína, jehož ředitel dětem daroval 10 000 korun na vybavení hudební zkušebny, která je všem k dispozici. Táborský festival vína aktuálně odstartoval své měsíční turné - denně návštěvníky čekají degustace vína i pokrmů. Více ZDE.


Fotografie


Autor: David Peltán

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hořické pašijové hry v Kláštěrních zahradě v Českém Krumlově

Divadlo
Klášterní zahrada v Českém Krumlově
02.04.2023 od 15:00 hod.

 

Staročeská kuchyně & domácí limonády

Ostatní / setkání / degustace pro děti a rodiče - abstinenti
Kavárna Obývák
02.04.2023 od 13:00 hod.