PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tomáš Klus řádil s dětmi z Cheironu. Se svým turné Cítím se do Tábora vrátí

Tomáš Klus řádil s dětmi z Cheironu. Se svým turné Cítím se do Tábora vrátí

Pátek, 25.03.2022 / fotoreport

 

Zpěvák a herec Tomáš Klus byl velikým překvapením pro děti ze sociálně slabších rodin. Táborská organizace Cheiron T, která jim, jejich rodinám a komunitám pomáhá, slavila ve svém klubu Bejvák na Sídlišti Nad Lužnicí 25 let existence. Tomáš Klus si s dětmi zahrál nejen jeho písničky, ochotně se s nimi fotil a podepisoval se. Další možnost potkat se se zpěvákem budou mít příznivci dnes, v pátek 25. března, v táborském klubu Milenium. Koncert začíná v 19:30 hodin. 

Na narozeninách v BejVáku nechyběl s dárkem ani Táborský festival vína, jehož ředitel dětem daroval 10 000 korun na vybavení hudební zkušebny, která je všem k dispozici. Táborský festival vína aktuálně odstartoval své měsíční turné - denně návštěvníky čekají degustace vína i pokrmů. Více ZDE.


Fotografie


Autor: David Peltán

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.