PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tomáš Klus řádil s dětmi z Cheironu. Se svým turné Cítím se do Tábora vrátí

Tomáš Klus řádil s dětmi z Cheironu. Se svým turné Cítím se do Tábora vrátí

Pátek, 25.03.2022 / fotoreport

 

Zpěvák a herec Tomáš Klus byl velikým překvapením pro děti ze sociálně slabších rodin. Táborská organizace Cheiron T, která jim, jejich rodinám a komunitám pomáhá, slavila ve svém klubu Bejvák na Sídlišti Nad Lužnicí 25 let existence. Tomáš Klus si s dětmi zahrál nejen jeho písničky, ochotně se s nimi fotil a podepisoval se. Další možnost potkat se se zpěvákem budou mít příznivci dnes, v pátek 25. března, v táborském klubu Milenium. Koncert začíná v 19:30 hodin. 

Na narozeninách v BejVáku nechyběl s dárkem ani Táborský festival vína, jehož ředitel dětem daroval 10 000 korun na vybavení hudební zkušebny, která je všem k dispozici. Táborský festival vína aktuálně odstartoval své měsíční turné - denně návštěvníky čekají degustace vína i pokrmů. Více ZDE.


Fotografie


Autor: David Peltán

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.