PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Beerpong Fest na Matoušovském mlýně bude. Přijedou Fast Food Orchestra i Cocoman

Beerpong Fest na Matoušovském mlýně bude. Přijedou Fast Food Orchestra i Cocoman

Čtvrtek, 01.07.2021 / zpráva

 

Festival zaměřený na žánrovou muziku od ska, reggae až po punk. To je Beerpong Fest, který se bude konat první prázdninový víkend, tedy od 2. do 6. července v Matoušovském mlýně u Tábora.

Na festivalu vystoupí Fast Food Orchestra, Peshata, Cocoman & Messenjah, Sendwitch, Gangstaska, Žádnej stres, Priestly Meadows, VO106, Natřije a další.

"Jak už název celého festivalu napovídá o zábavu se postará známá hra Beerpong. Chybět nebude ani doprovodný program v podobě stolního fotbálku a spoustu dalších aktivit," doplňuje za pořadatele Tomáš Hach. Návštěvníci nepřijdou ani o DJ´s, festival dál hudebně zpestří Dj Peltone, Be. Queen, Honan a Selector Boldrik.  

Festival má ale jeden "háček", a to kapacitu. Tu organizátoři pro letošní ročník stanovili na 500 osob, z toho pouze 100 vstupenek je na spaní. S nákupem vstupenek proto doporučují neváhat. K dostání jsou na www.goout.net. Veškeré informace o festivalu najdete na www.beerpongfest.cz a události na Facebooku ZDE.


Autor: David Peltán

SMUTÉNKA: Odešla legenda latin jazzu Astrud Gilberto

 Ve věku 83 let v pondělí 5. června zemřela legenda bossanovy, samby a latin jazzu i popu, brazilská zpěvačka Astrud Gilberto, navždy spjatá zejména s písní The Girl from Ipanema z pera A. C. Jobima, za níž dostala Cenu Grammy. Druhou pak přidala za celoživotní přínos. Kromě svého manžela Joaa zpívala s hvězdami jako Stan Getz, Gil Evans, Quincy Jones, Chat Baker i Georgem Michaelem. Hrála také ve filmech Get Yourself, College Girl a The Hanged Man. Kariéru ukončila v roce 2002 a dodržela slib z roku 1965, totiž že nebude vystupovat v rodné Brazílii. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco