PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Music Fest Přeštěnice přesunul program na rok 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti

Music Fest Přeštěnice přesunul program na rok 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti

Pondělí, 26.04.2021 / článek

 

Odsunout akci na rok 2022 se rozhodl další velký jihočeský festival, Open Air Music Fest Přeštěnice. Konat se měl od 24. června 2021, novým termínem je 23. až 25. června 2022. Vstupenky zakoupené na rok 2020 zůstávají v platnosti.  

"Přátelé a fanoušci OAMF Přeštěnice, je nám líto, ale s ohledem na epidemiologickou situaci a stále nejasné podmínky pro konání kulturních akcí musíme i v letošním roce oznámit, že se Open Air Music Fest Přeštěnice přesouvá na nový termín 23. až 25. června 2022. I když do letošního termínu zbývají v této chvíli dva měsíce a situace se může výrazně zlepšit, bohužel nyní už nejsme schopni festival v tak velkém rozsahu zorganizovat ze dne na den," popisuje za pořadatele Vít Kratochvíl.  

Dvacátý ročník měl navázat na předcházející úspěšnou historii, která se odehrála především díky loajálním fanouškům a návštěvníkům, kteří vždy vytvářeli skvělou atmosféru rodinné a pohodové akce.

"Tento aspekt byl pro nás hlavním hnacím motorem a my si toho velice ceníme a děkujeme vám za to. Covidová krize není pro nikoho příjemná a bohužel negativním způsobem také dopadá na kulturní a hudební sféru. Přesto doufáme, že se nám ji v následujícím období podaří zvládnout a přeštěnickou festivalovou tradici obnovit," sdělili pořadatelé.

Vstupenky, které si příznivci festivalu zakoupili na rok 2019, respektive 2020, zůstávají v platnosti.
"Budeme velice rádi, když si je ponecháte. Vnímáme to jako vaše dobré gesto podpory. Nicméně chápeme i vaši situaci, a pokud se rozhodnete vstupenky si neponechat, vrátíme vám peníze. Své požadavky prosím směřujte na email vstupenky@milevskem.cz," doplnili.

Další a aktuální informace o festivalu můžete sledovat na jeho webových stránkách ZDE, nebo facebookovém profilu ZDE


Fotografie


Autor: David Peltán