PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Pevné zdraví a spoustu kulturních zážitků přeje do nového roku tým Kulturne.com

Pevné zdraví a spoustu kulturních zážitků přeje do nového roku tým Kulturne.com

Čtvrtek, 31.12.2020 / článek

 

Máme za sebou prapodivný rok a je tedy na čase trošku bilancovat. Letošek byl nejen pro kulturu nejhorší v novodobé historii. Bohužel právě tato oblast byla a je jednou z nejvíce zasažených oblastí v boji za veřejné zdraví. Nechceme hodnotit, co je a co není ze současných opatření správně, jen pevně doufáme, že se v následujícím roce dočkáme zlepšení. A že se situace, pro nás především kultura, vrátí zpátky v plné síle. Tímto přejeme všem divadlům, galeriím, klubům, pořadatelům, hospodským, interpretům a všem dalším bojovníkům kultury, aby "přežili" a i nadále nám přinášeli radost a duševní obohacení.

Tým Kulturne.com pro vás v roce 2020 připravil 213 článků a zobrazil pozvánky na 1028 akcí. Z nich některé byly zrušené a některé se naštěstí uskutečnily, i když třeba v jiném termínu. O to víc kultury se ale přesunulo do online prostoru, takže možností různých virtuálních prohlídek a koncertů je nyní bezpočet. A to bereme jako plus, které by s námi mohlo zůstat do budoucna. Spousta lidí se sníženou pohyblivostí to jistě ocení.

Celkem už jsme za bezmála 12 let serveru vydali 6143 článků a 13 250 akcí. Obrovské díky patří Davidovi Peltánovi, který to celé neúnavně táhne na svých bedrech, a autorům Wendy Šimotové, Vítu Novákovi, Lee Lou, Petru Hejnovi, Václavu Turkovi, Františku Cimlovi, Adamovi Magalymu a dalším za uplynulý rok dobrovolnické práce na poli článků a reportů. Ještě jednou děkujeme, děkujeme také za spolupráci všem kulturním institucím a pořadatelům a těšíme se na další rok.

Vám, našim čtenářům, přejeme do nového roku pevné zdraví a hodně štěstí v práci i osobním životě. Doufáme, že s námi i příští rok zůstanete a že budete v rámci možností žít KULTURNĚ!
 


Autor: Jan Příbramský

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


LiStOVáNí.cz - ŠVEJK 2021

Divadlo / komedie / literatura
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
22.09.2021 od 17:00 hod.

 

Hory a lidé severní Indie (přednáška)

Ostatní / přednáška
Garage Tábor
22.09.2021 od 19:00 hod.

 

Latinskoamerické tance - kurz tance pro dospělé

Sport / Taneční kurzy
Taneční škola Stanislava Schöna, Pražská 131a, České Budějovice
22.09.2021 od 20:00 hod.

 

Jen Silverman – Přítelkyně

Divadlo
Městské divadlo, o.p.s., Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01
22.09.2021 od 19:30 hod.