PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Utíkej! pokřtili v Garage klip Strastiplná

Utíkej! pokřtili v Garage klip Strastiplná

Čtvrtek, 20.08.2020 / fotoreport

 

V táborském klubu Garage na Kopečku se to v současné době hemží slavnými kapelami a hudebníky. Vidět a především slyšet jste mohli například Dogu, Vypsanou fixu nebo Mňágu a Žďorp. Příležitost ovšem dostávají i kapely méně slavné s tak si tu mohla zahrát napříkad táborská kapela Utíkej, která tu pokřtila svůj nový klip k songu Strastiplná.

Tato místní rock-punková kapela publikum rozpohybovala a navodila velmi uvolněnou atmosféru. V příštích dnech se můžete těšit například na komiky Na stojáka! v sobotu 22. srpna od 19 hodin, 27. srpna vystoupí Voxel a Jakub Děkan a dále pak na Monkey Business, kteří zahrají 5. září.  


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová

Tanec v zrní v písecké Sladovně

V pátek 31. března se v písecké Sladovně koná prezentace unikátního projektu Tanec v zrní, který se v prostorách galerie konal na podzim 2022. Tanec v zrní tvořilo pět třídenních uměleckých rezidencí, v rámci kterých hledaly skupiny tanečníků, choreografů, dramaturgů a filmařů společnou řeč v šestnácti tunách zrní. Projekt dramaturgicky vedl scénograf Tomáš Žižka a ředitel Sladovny Adam Langer. "Každý workshop se konal za přítomnosti jiného filmaře nebo celého týmu filmařů. V návaznosti na rezidence vznikly krátké taneční filmy, jejichž oficiální premiéra proběhne v rámci tohoto setkání. Moc nás baví propojovat nejen děti a dospělé, ale i různá odvětví: tanec, divadlo, hudbu, výstavu, film a hrát si s odlišnými uměleckými prostředky, hledat společnou řeč," vysvětluje Adam Langer. Více info v události ZDE. (dap)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


PRECEDENS

Hudba / koncert / Rock
mcJORDÁN, Budějovická 14, Tábor
24.03.2023 od 20:00 hod.

 

Fotografie - Miroslava Trusková "MR.TURNER"

Výstava / Výstava fotografií
Biograf Kotva
24.03.2023 - 11.05.2023 od 18:30 hod.
vícedenní akce

 

Poznáváme a chráníme přírodu

Výstava / vernisáž
Spektrum Sezimovo Ústí
24.03.2023 od 17:00 hod.

 

Svišti v orchestřišti

Hudba / koncert / filmová hudba - rock - swing
Městská knihovna Tábor, Jiráskova 1775, 390 01 Tábor
24.03.2023 od 16:30 hod.