PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Utíkej! pokřtili v Garage klip Strastiplná

Utíkej! pokřtili v Garage klip Strastiplná

Čtvrtek, 20.08.2020 / fotoreport

 

V táborském klubu Garage na Kopečku se to v současné době hemží slavnými kapelami a hudebníky. Vidět a především slyšet jste mohli například Dogu, Vypsanou fixu nebo Mňágu a Žďorp. Příležitost ovšem dostávají i kapely méně slavné s tak si tu mohla zahrát napříkad táborská kapela Utíkej, která tu pokřtila svůj nový klip k songu Strastiplná.

Tato místní rock-punková kapela publikum rozpohybovala a navodila velmi uvolněnou atmosféru. V příštích dnech se můžete těšit například na komiky Na stojáka! v sobotu 22. srpna od 19 hodin, 27. srpna vystoupí Voxel a Jakub Děkan a dále pak na Monkey Business, kteří zahrají 5. září.  


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová

SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrhám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrhám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dobré ráno blues band

Hudba / koncert / blues
Divadelní klub Ántré Horní Brána, ulice Horní 2, Český Krumlov, 381 01
18.05.2022 od 20:00 hod.

 

Partička na vzduchu

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
18.05.2022 od 20:00 hod.