PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dogu u Garage vystřídá Mňága a Mišík

Dogu u Garage vystřídá Mňága a Mišík

Čtvrtek, 09.07.2020 / fotoreport + článek

 

 Táborský klub Garage se rozhodl vynahradit hudebním fanouškům bezfestivalové léto a patřičně se do toho obul. Všechno odstartoval koncert pop punkové kapely Vypsaná fixa, kterou minulý čtvrtek vystřídala rocková skupina Doga. 
 
Byť to chvíli vypadalo, že celé open air akci nebude počasí úplně přát a vše se bude muset přesunout do vnitřních prostor, vše se nakonec vyřešilo a fanoušci si tak mohli užít celý koncert na maximum. Doga v roce 2018 oslavila 30 let na hudební scéně a oslovuje tak rockery napříč generacemi. Ti, kteří na její koncerty chodili jako puberťáci, je teď navštěvují se svými ratolestmi a celý fanklub kapely tak tvoří jednu velkou rodinu, jejíž texty znají všichni členové zpaměti a dovedli by je odříkat snáz, než vyjmenovaná slova po M.

Nálada byla opět parádní, ruce létaly vzhůru ve známých rockových gestech, a kdo si nezazpíval, jako by nebyl. Dnes, 9.července, se můžeme těšit na koncert další, na hudebním poli známé kapely Mňága a Žďorp, kterou následně vystřídá Vladimír Mišík.


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hořické pašijové hry v Kláštěrních zahradě v Českém Krumlově

Divadlo
Klášterní zahrada v Českém Krumlově
02.04.2023 od 15:00 hod.

 

Staročeská kuchyně & domácí limonády

Ostatní / setkání / degustace pro děti a rodiče - abstinenti
Kavárna Obývák
02.04.2023 od 13:00 hod.