PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dogu u Garage vystřídá Mňága a Mišík

Dogu u Garage vystřídá Mňága a Mišík

Čtvrtek, 09.07.2020 / fotoreport + článek

 

 Táborský klub Garage se rozhodl vynahradit hudebním fanouškům bezfestivalové léto a patřičně se do toho obul. Všechno odstartoval koncert pop punkové kapely Vypsaná fixa, kterou minulý čtvrtek vystřídala rocková skupina Doga. 
 
Byť to chvíli vypadalo, že celé open air akci nebude počasí úplně přát a vše se bude muset přesunout do vnitřních prostor, vše se nakonec vyřešilo a fanoušci si tak mohli užít celý koncert na maximum. Doga v roce 2018 oslavila 30 let na hudební scéně a oslovuje tak rockery napříč generacemi. Ti, kteří na její koncerty chodili jako puberťáci, je teď navštěvují se svými ratolestmi a celý fanklub kapely tak tvoří jednu velkou rodinu, jejíž texty znají všichni členové zpaměti a dovedli by je odříkat snáz, než vyjmenovaná slova po M.

Nálada byla opět parádní, ruce létaly vzhůru ve známých rockových gestech, a kdo si nezazpíval, jako by nebyl. Dnes, 9.července, se můžeme těšit na koncert další, na hudebním poli známé kapely Mňága a Žďorp, kterou následně vystřídá Vladimír Mišík.


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová

Smuténka: Ve věku nedožitých 60 let zemřel Coolio

 Ve věku 59 let zemřel americký rapper Coolio. Hudebník se prosadil zejména hitem Gangsta's Paradise, za nějž získal cenu Grammy a který zněl filmem Nebezpečné myšlenky. Podle Cooliova manažera Jareze Poseyho by mohlo jít o infarkt. Coolio byl 90. letech jednou z největších osobností hiphopové scény. Jako herec se objevil např. ve filmech Batman a Robin (1997), Jak dobýt Hollywood (1997), Skousni to! (2001), Dracula 3000 (2004) či v seriálech Sabrina – mladá čarodějnice, Chůva k pohledání, Joey, Čarodějky a Futurama, kde nadaboval postavu Kwanzaabota. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat