PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Česká reggae scéna vystoupí na dvoudenním Beerpong campu u Tábora

Česká reggae scéna vystoupí na dvoudenním Beerpong campu u Tábora

Pondělí, 15.06.2020 / článek

 

První červencový víkend bude v Matoušovském mlýně u Tábora živo. Parta okolo beer-pong.cz si připravila pro svoje příznivce Summer Beerpong Camp pořádnou dávkou zábavy. Kromě zkoušek beerpongových dovedností čeká návštěvníky vystoupení Cocomana, Messenjah, Selectora Boldrika či oblíbených Dj´s. 

Beerpong vznikl na Amerických kolejí jako zábava studentů. V České republice zažívá tento sport obrovský boom a tak není divu, že pro hráče je camp skoro vyprodaný. Večer po ukončení všemožných beerpongových dovedností čeká na hráče i veřejnost několik hudebních interpretů.

V pátek 3. července se Matoušovský mlýn rozezní pod taktovkou dvou energetických dýdžejů. Okolo 20. hodiny začne svou show Dj Peltone, kterého můžete znát z předních českých klubů a v neposlední řadě z táborského klubu Apollo, kde momentálně vystupuje nejčastěji. Doprovod mu bude dělat zkušený Dj ve všech směrech, Dj Honan. Speciálním hostem pak bude Djayne Be.Queen.

V sobotu a v neděli večer se přesune akce od elektronické hudby do rytmů reggae. V sobotu 4. července od 17 hodin vystoupí jedni z předních představitelů reggae scény v ČR - dvojice Cocoman & Selector Boldrik. V neděli večer bude akce s reggae scénou pokračovat, protože vystoupí neméně známí Messenjah opět s dvorním dj Selectorem Boldrikem.

Po celou dobu, bude pro všechny návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. Vyzkoušet si budete moci beerpong, stolní fotbálek, virtuální realitu nebo poměřit své síly na boxer automatu.

Kvůli vládním nařízením bude kapacita omezena, proto se vyplatí se vstupenkami neotálet. V předprodeji jsou v obchodě Flipshop Tábor (Pražská 206). Dvoudenní vstupné na reggae je v předprodeji za 250 korun, na místě zaplatíte 350. Samostatný vstup na sobotu nebo neděli stojí v předprodeji 150, na místě potom 210 korun. 

Kdo nechce na mlýn dojít pěšky, pořadatelé připravili speciální beerpong taxi (724 552 611), které návštěvníky v partách odveze například z Pražského sídliště až na camp za 200 korun. Z autobusového nádraží za 250 korun.

FB událost na pátek ZDE

FB událost na sobotu a neděli ZDE

FB událost na camp ZDE.


Autor: dap, i

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hořické pašijové hry v Kláštěrních zahradě v Českém Krumlově

Divadlo
Klášterní zahrada v Českém Krumlově
02.04.2023 od 15:00 hod.

 

Staročeská kuchyně & domácí limonády

Ostatní / setkání / degustace pro děti a rodiče - abstinenti
Kavárna Obývák
02.04.2023 od 13:00 hod.