PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Husitské muzeum Tábor vysílá program online

Husitské muzeum Tábor vysílá program online

Pátek, 10.04.2020 / článek + video

 

Video o Velikonocích nejen pro děti nahrálo Oddělení programů a expozic Husitské muzeum Tábor. Muzejní edukátorky Katka Nimrichtrová a Gábina Sokolová Loskotová pro díváky připravily zábavné video o Velikonocích.

V před velikonočním čase by se v táborské Galerii 140 netrhly dveře a v muzeu by edukátorka Gábina Sokolová Loskotová vítala jednu třídu za druhou. Měla pro děti totiž opět připravený lektorský program, který navazoval na každoroční Velikonoční výstavu.

Kvůli koronavirové situaci a s ní spojenými omezeními však musí všichni být doma. Lektorky muzea však neváhaly a nahrály video o tom, jak vypadá pašijový týden. "I když je video primárně určené dětem, doufáme, že pobaví i dospělé," dodávají. 

Video



Autor: - i, dap-





V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 




Kultura dnes


Hořické pašijové hry v Kláštěrních zahradě v Českém Krumlově

Divadlo
Klášterní zahrada v Českém Krumlově
02.04.2023 od 15:00 hod.

 

Staročeská kuchyně & domácí limonády

Ostatní / setkání / degustace pro děti a rodiče - abstinenti
Kavárna Obývák
02.04.2023 od 13:00 hod.