PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hudební ceny Žebřík odstartovaly. O vítězi můžete rozhodnout vy

Hudební ceny Žebřík odstartovaly. O vítězi můžete rozhodnout vy

Čtvrtek, 09.01.2020 / článek

 

Hudební ceny Žebřík vkročily už do osmadvacátého roku své existence. Jejich výsledky, o nichž můžete rozhodovat v lednu a únoru na www.anketazebrik.cz, budou zveřejněny 13. března v plzeňském DEPU2015. Koncertně se představí Monkey Business, Mňága a Žďorp, Marpo & TroubleGang, Michal Prokop s Framus Five či John Wolfhooker.

Z lednového hlasování na stránkách Anketazebrik.cz vzejde pět nominovaných v každé z deseti kategorií. O konečných výsledcích se pak rozhodne ve druhém kole, které potrvá do 29. února.

Finále Žebříku je na programu v pátek 13. března od 19 hodin v areálu DEPO2015 v Plzni. V průběhu šestihodinové show budou honorováni tři nejlepší interpreti nebo kapely v každé kategorii. Vítězové obdrží bronzové sošky z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka.

Ceremoniál bude zpestřen koncerty úřadujících vítězů ankety i dalších předních interpretů: „Jsme rádi, že po delší době na Žebříku zahrají Monkey Business, Marpo s TroubleGangem i Mňága a Žďorp, jejichž poslední alba patří k tomu nejlepšímu na naší scéně a koncerty těchto kapel bývají strhující. Velkou ctí pro nás bude rovněž hostit exkluzivní vystoupení Michala Prokop s legendárními Framus Five,“ dodává ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Předprodej vstupenek na finálový večer za 490 Kč a VIP passů v ceně 990 Kč se koná na www.anketazebrik.cz/vstupenky.  

Mezi oceněnými minulého ročníku byli Vladimír Mišík, Monkey Business, Mydy Rabycad, Hentai Corporation, Tomáš Klus, Marpo & TroubleGang, Lucie, Mandrage, Portless & Imodium, Kapitán Demo, Lucie, Barbora Poláková, Marek Ztracený, Thom Artway, Anna K, Ewa Farna, The Silver Spoons, Eliška Rusková, Czech It, Hrady CZ a filmy Dukla 61, Po čem muži touží a King Skate.

Událost Žebřík na Facebooku ZDE.


Foto: Radka Chlupsová, Radim Hromádko


Fotografie


Autor: -i, dap-

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


22. ples města veselí nad lužnicí

Hudba / taneční zábava / ples
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.01.2020 - 18.01.2020 od 19:30 hod.
vícedenní akce

 

Standupuj na večírku

Divadlo
Dům kultury Milevsko
17.01.2020 od 19:00 hod.

 

Vernisáž výstavy Výtvarníci Milevska a okolí

Výstava
Milevsko - Galerie M
17.01.2020 od 17:00 hod.

 

Ples ZUŠ Sezimovo Ústí - Muzikantský bál

Hudba / taneční zábava
Sokolovna
17.01.2020 od 20:00 hod.