PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Energický bluesrock ovládne Velbloud. Přijedou The Wild Roots a Seventh Passion

Energický bluesrock ovládne Velbloud. Přijedou The Wild Roots a Seventh Passion

Středa, 04.12.2019 / článek

 

 Rockové skupiny The Wild Roots z Lázní Kynžvart a plzeňští Seventh Passion spolu podruhé vyráží na klubové turné po ČR. Tato rock’n’rollová kombinace vrazí v pátek 6. prosince do Českých Budějovic se svou energií nabitou show. Začátek koncertu v klubu Velbloud začíná ve 20 hodin. 

V prostorách legendárního budejovického Mighty Baru Velbloud odstartují v pátek kapely svou společnou zimní tour po klubech českých i německých. Krom peprného rock’n’rollu potěší návštěvníky i výběr z kvalitních whiskey a výběrových rumů.

Blues-rockové trio The Wild Roots mohli fanoušci v posledních letních sezonách vidět na  legendárním festivalu Mighty Sounds, nebo na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Metronome festivalu. Trojice složená ze dvou chlapáků a sličné basistky upoutá krom hromobicími a riffy s břitem trojhlasnými vokály a melodiemi, které si po jednom refrénu haleká každý.

Progressive blues trio Seventh Passion z Plzně má za sebou hned několik kariérních štychů. Vítežové několika soutěží nechyběli ani na festivalech jako Mighty Sounds Ostrava v ulicích nebo Metronome festival. Virtuózní pojetí prvků rock’n’rollu, blues i metalu spojila kapela ve smršť dynamických balad, epických skladeb s příběhem a syrových momentů základů blues.

Vstupné na koncerty je 150 korun na místě. Událost najdete ZDE.

Ukázky:

The Wild Roots - https://youtu.be/6rbrM1i5W3g
Seventh Passion - https://youtu.be/SuUSnyK6FfY


Fotografie


Autor: -i, dap-

Bubeník legendárních Deep Purple Ian Paice míří do Písku

Koncert bubeníka legendárních Deep Purple se uskuteční ve středu 6. prosince. Ian Paice, člen kapely Deep Purple, společně s kapelou PURPENDICULAR přijede do KD Písek a přiveze program největších hitů slavných Deep Purple. Koncert je jednou z mála příležitostí vidět opravdovou legendu z bezprostřední blízkosti a přímo ucítit dotek rockové historie. Vstupné v předprodeji na volné stání je 890 Kč, na místě 1 000 Kč, VIP sezení v předprodeji 1 000 Kč, na místě 1 200 Kč.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Vernisáž "Pražští amatérští výtvarníci"

Výstava
Galerie M v Milevsku
04.12.2023 od 17:00 hod.