PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Osmý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Get The Shot a Total Chaos

Osmý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Get The Shot a Total Chaos

Středa, 14.08.2019 / článek

 

Léto se zlomilo do druhé poloviny, v níž se koná osmý ročník Summer Punk Párty. Festival od pátku 16. do soboty 17. srpna opět rozburácí prostory malebné prvorepublikové plovárny v jihočeské Volyni. Jako vždy se představí 15 kapel. 

Mezi největší hvězdy letošního ročníku patří kanadská hardcorová mlátička Get The Shot, která loni na Mighty Sounds a Fajtfestu dokázala, že si razí cestu mezi žánrovou špičku. Tou už je v punkových vodách další headliner tohoto roku - americká punková kapela Total Chaos. A na festivalu nechybí ani velká jména z české scény jako punk-rockoví Punk Floid nebo Exni!to, tvrdší žánry pak budou reprezentovat Skywalker nebo Hentai Corporation.

Dvě velmi zajímavé kapela dorazí také ze země slovenských přátel - Slobodná Európa, která letos slaví úctyhodných 30 let, a kapelně o více než polovinu mladší, přesto ale velmi oblíbení, From Our Hands! Z dalších jmen určitě nesmíme opomenout ani The Gangnails, Better Way, Satisfucktion, Kung-Fu Girlz nebo Superteslu.

"Pro návštěvníky bude jako už tradičně k dispozici oblíbený bazén, ze kterého můžou s vychlazeným pivem v ruce pozorovat dění na pódiu, zbrusu nový festivalový merchandise, stánky různých neziskovek v čele s partnerskými Show Your Help nebo speciální akustické afterpárty," říká pořadatel Šimon Blaschko. 

Vstupenky jsou k dostání online v síti GoOut, nebo na předprodejních místech:
Volyně Infocentrum, strakonický Temple Skate Shop, vimperský Hotel Zlatá hvězda, v budějovické MC Fabrika a v pražském Rock Café. 

FB stránka ZDE,  událost na facebooku ZDEPředprodej ZDE 
 


Fotografie


Autor: - i, dap -

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dymytry & Hämatom CZtour 2023

Hudba / koncert
Hotel Palcát
01.04.2023 od 18:00 hod.

 

100 let tradic československé myslivosti

Výstava / 100 let tradic československé myslivosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 30.07.2023
vícedenní akce

 

„České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti

Výstava / „České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 31.10.2023
vícedenní akce

 

Voda? Voda!

Výstava / Voda? Voda!
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 22.06.2023
vícedenní akce