PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Osmý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Get The Shot a Total Chaos

Osmý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Get The Shot a Total Chaos

Středa, 14.08.2019 / článek

 

Léto se zlomilo do druhé poloviny, v níž se koná osmý ročník Summer Punk Párty. Festival od pátku 16. do soboty 17. srpna opět rozburácí prostory malebné prvorepublikové plovárny v jihočeské Volyni. Jako vždy se představí 15 kapel. 

Mezi největší hvězdy letošního ročníku patří kanadská hardcorová mlátička Get The Shot, která loni na Mighty Sounds a Fajtfestu dokázala, že si razí cestu mezi žánrovou špičku. Tou už je v punkových vodách další headliner tohoto roku - americká punková kapela Total Chaos. A na festivalu nechybí ani velká jména z české scény jako punk-rockoví Punk Floid nebo Exni!to, tvrdší žánry pak budou reprezentovat Skywalker nebo Hentai Corporation.

Dvě velmi zajímavé kapela dorazí také ze země slovenských přátel - Slobodná Európa, která letos slaví úctyhodných 30 let, a kapelně o více než polovinu mladší, přesto ale velmi oblíbení, From Our Hands! Z dalších jmen určitě nesmíme opomenout ani The Gangnails, Better Way, Satisfucktion, Kung-Fu Girlz nebo Superteslu.

"Pro návštěvníky bude jako už tradičně k dispozici oblíbený bazén, ze kterého můžou s vychlazeným pivem v ruce pozorovat dění na pódiu, zbrusu nový festivalový merchandise, stánky různých neziskovek v čele s partnerskými Show Your Help nebo speciální akustické afterpárty," říká pořadatel Šimon Blaschko. 

Vstupenky jsou k dostání online v síti GoOut, nebo na předprodejních místech:
Volyně Infocentrum, strakonický Temple Skate Shop, vimperský Hotel Zlatá hvězda, v budějovické MC Fabrika a v pražském Rock Café. 

FB stránka ZDE,  událost na facebooku ZDEPředprodej ZDE 
 


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Výstava hub v Jihočeském muzeu

Výstava / výstava čerstvých hub
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích (Dukelská 1, 370 01 České Budějovice)
03.10.2022 - 07.10.2022 od 09:00 hod.
vícedenní akce

 

Jóga pro děti

Pro děti
Dům kultury Milevsko
03.10.2022 od 16:30 hod.

 

Semester Opening Party na Kampě

Hudba / party
Studentský klub Kampa
03.10.2022 od 19:00 hod.