PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Osmý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Get The Shot a Total Chaos

Osmý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Get The Shot a Total Chaos

Středa, 14.08.2019 / článek

 

Léto se zlomilo do druhé poloviny, v níž se koná osmý ročník Summer Punk Párty. Festival od pátku 16. do soboty 17. srpna opět rozburácí prostory malebné prvorepublikové plovárny v jihočeské Volyni. Jako vždy se představí 15 kapel. 

Mezi největší hvězdy letošního ročníku patří kanadská hardcorová mlátička Get The Shot, která loni na Mighty Sounds a Fajtfestu dokázala, že si razí cestu mezi žánrovou špičku. Tou už je v punkových vodách další headliner tohoto roku - americká punková kapela Total Chaos. A na festivalu nechybí ani velká jména z české scény jako punk-rockoví Punk Floid nebo Exni!to, tvrdší žánry pak budou reprezentovat Skywalker nebo Hentai Corporation.

Dvě velmi zajímavé kapela dorazí také ze země slovenských přátel - Slobodná Európa, která letos slaví úctyhodných 30 let, a kapelně o více než polovinu mladší, přesto ale velmi oblíbení, From Our Hands! Z dalších jmen určitě nesmíme opomenout ani The Gangnails, Better Way, Satisfucktion, Kung-Fu Girlz nebo Superteslu.

"Pro návštěvníky bude jako už tradičně k dispozici oblíbený bazén, ze kterého můžou s vychlazeným pivem v ruce pozorovat dění na pódiu, zbrusu nový festivalový merchandise, stánky různých neziskovek v čele s partnerskými Show Your Help nebo speciální akustické afterpárty," říká pořadatel Šimon Blaschko. 

Vstupenky jsou k dostání online v síti GoOut, nebo na předprodejních místech:
Volyně Infocentrum, strakonický Temple Skate Shop, vimperský Hotel Zlatá hvězda, v budějovické MC Fabrika a v pražském Rock Café. 

FB stránka ZDE,  událost na facebooku ZDEPředprodej ZDE 
 


Fotografie


Autor: - i, dap -

SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Výtvarný kurz - Výroba sněhuláka

Pro děti
Dům kultury Milevsko
02.12.2023

 

Divadlo B: Vánoční pohádka

Pro děti
Švestkový Dvůr, Malovice 35
02.12.2023 od 16:00 hod.

 

Harlej - Zatím je to dobrý tour

Hudba / koncert
Hotel Palcát
02.12.2023 od 19:00 hod.

 

ADVENT na statku v Borotíně

Pro děti / Kulturně společenská akce pro děti i dospělé
Barokní dvůr Borotín (naproti hradu Borotín)
02.12.2023 - 03.12.2023 od 10:00 hod.
vícedenní akce