PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


DIY fest nabídne na Čarodějnice hudbu, čtení i divadlo. O prvním máji se pak utkají konvice

DIY fest nabídne na Čarodějnice hudbu, čtení i divadlo. O prvním máji se pak utkají konvice

Pondělí, 29.04.2019 / článek

 

 V úterý 30. dubna a ve středu 1. května se v prostorách Ctiborova mlýna – CESTA koná další ročník festivalu DIY fest. Hlavním cílem festivalu je oživení prostoru Ctiborova mlýna a zprostředkování příjemného setkání lidí s nejen hudebním přesahem.

Na čarodějnice, v úterý 30. dubna, začne hudební program v 19 hodin vystoupením kapely Baestien, následně zahrají Povodí Ohře a Gagarin.

"Pokud počasí dovolí, koncerty se uskuteční na dvoře Ctiborova mlýna, v opačném případě ve vnitřních prostorách," říká pořadatel Radim Oliva. 

Po desáté hodině bude pokračovat „méně hlučný“ program o ohýnku, kde vystoupí Crayfish z Milevska, osmičlenná kapela Severní nástupiště z Prahy a večer zakončí Oioipiratoi z Kladna.

Druhý den, první květen, bude již tradičně určen závodu rychlovarných konvic, který si získává stále větší oblibu a věhlas. Celý program začne v poledne Jan Kubíček autorským čtením jeho básní, od jedné hodiny začne samotný závod v kategoriích hobby a profesionál.

Po skončení závodu ještě zahraje duo Kung-fu pirát a na závěr dojde na vystoupení divadelního spolku Prase na koni. Pokud máte zájem soutěžit, přihlaste se ve facebook události, kde se také dozvíte více informací o celé akci:
https://www.facebook.com/events/2248495938806616/


Autor: - ro, dap -

Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce