PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


DIY fest nabídne na Čarodějnice hudbu, čtení i divadlo. O prvním máji se pak utkají konvice

DIY fest nabídne na Čarodějnice hudbu, čtení i divadlo. O prvním máji se pak utkají konvice

Pondělí, 29.04.2019 / článek

 

 V úterý 30. dubna a ve středu 1. května se v prostorách Ctiborova mlýna – CESTA koná další ročník festivalu DIY fest. Hlavním cílem festivalu je oživení prostoru Ctiborova mlýna a zprostředkování příjemného setkání lidí s nejen hudebním přesahem.

Na čarodějnice, v úterý 30. dubna, začne hudební program v 19 hodin vystoupením kapely Baestien, následně zahrají Povodí Ohře a Gagarin.

"Pokud počasí dovolí, koncerty se uskuteční na dvoře Ctiborova mlýna, v opačném případě ve vnitřních prostorách," říká pořadatel Radim Oliva. 

Po desáté hodině bude pokračovat „méně hlučný“ program o ohýnku, kde vystoupí Crayfish z Milevska, osmičlenná kapela Severní nástupiště z Prahy a večer zakončí Oioipiratoi z Kladna.

Druhý den, první květen, bude již tradičně určen závodu rychlovarných konvic, který si získává stále větší oblibu a věhlas. Celý program začne v poledne Jan Kubíček autorským čtením jeho básní, od jedné hodiny začne samotný závod v kategoriích hobby a profesionál.

Po skončení závodu ještě zahraje duo Kung-fu pirát a na závěr dojde na vystoupení divadelního spolku Prase na koni. Pokud máte zájem soutěžit, přihlaste se ve facebook události, kde se také dozvíte více informací o celé akci:
https://www.facebook.com/events/2248495938806616/


Autor: - ro, dap -