PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Na Čokoládovém festivalu v Budějovicích ochutnáte i lososa v čokoládě

Na Čokoládovém festivalu v Budějovicích ochutnáte i lososa v čokoládě

Čtvrtek, 21.02.2019 / zpráva

 

Od 22. do 24. února bude Výstaviště České Budějovice čokoládové. Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot, jichž pořadatelé slibují ještě více než v minulém roce. 

Čokoládový Festival přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali lososa v bílé čokoládě a lékořicí? Nebo polévku z červené řepy s malinami a bílou čokoládou?

„Letos bude více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například takzvaná Hra o poklad! Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit si může u vstupu za 30 korun zakoupit zlatou čokoládovou lodičku. Osm lodiček obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 8 000 korun," uvádí pořadatelé.

ČokoFest bude také věnován učení. Návštěvníky naučí, jak vařit čokoládu. Ve festivalovém programu nebudou chybět ani aktivity pro děti. Těch bude v letošním ročníku víc, než jich bylo loni, na své si tak přijde celá rodina.

Vstupné stojí 60 Kč. Sleva pro studenty, důchodce je 20 korun. Pro děti do šesti let bude vstup zadarmo. Více informací naleznete na www.cokoladovy-festival.cz.
 


Autor: - i -

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Žalman & SPOL. 2019

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
19.03.2019 od 19:00 hod.

 

Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909

Divadlo / divadelní představení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
19.03.2019 od 19:09 hod.

 

Severní Korea očima Milana Bureše

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
19.03.2019 od 17:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
19.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce