PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


V táborské Střelnici oslaví Čínský Nový rok Prasete. Těšte se na hudbu, kouzla i ohňostroj

V táborské Střelnici oslaví Čínský Nový rok Prasete. Těšte se na hudbu, kouzla i ohňostroj

Pátek, 08.02.2019 / článek

 

Další ročník netradiční silvestrovské oslavy, ryze evropského a osobitého pojetí Čínského nového roku Prasete se uskuteční v sobotu 9. února od 17 hodin v malém sále společenského domu Střelnice v Táboře. Těšit se můžete na kapely různých žánrů, Dj´s, tombolu, tematické masky, pochutiny i odpoledne pro děti. Akce je benefiční. 

"I letošní rok jsme se kromě zábavy rozhodli pomoci i zvířatům a podpořit a spolupracovat i nadále s organizací Z.S. Za práva zvířat (Tábor). V průběhu akce bude tedy možno přispět na záchranu psa Aidy, jemuž poputuje i část výtěžku ze vstupu,"  uvádí hlavní pořadatel Ondřej Kalivoda.

Odpolední blok pro děti, na který bude vstup zdarma, proběhne mezi 16. a 18. hodinou. Jeho součástí bude mimo jiné promítání pohádek, hry, soutěže i vystoupení kouzelnice Magic Rosa.

Ve večerním bloku to k přivítání roku Prasete rozbalí táborští VIVAT BLACK SABBATH (Black Sabbath revival, Hard Rock&Heavy Metal). Dále se na akci nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. Ty doplní popoví KARELLL, jejichž skladby můžete znát z rádia i reklam.

K tanci a poslechu bude v hlavním sále akce opět z gramců pouštět hudbu osvědčený DJ SOULROCKER. Paralelně se ve vedlejším prostoru AUX cafe představí DJ CUBASE.

"K pohoštění budou nově návštěvníci moci ochutnat jitrnicové speciality a další sladké a slané pochutiny. Můžete se opět těšit na originální výzdobu všech prostor, kuriózní tematické masky, které doufáme, že si rovněž účastníci oslav i sami přinesou," doplňují pořadatelé

V soutěži o ceny pak můžete opět vyhrát stovky různých hodnotných cen. O půlnoci nebude samozřejmě chybět jak slavnostní přípitek šampaňským, tak ohňostroj, který z ekologických důvodů a šetrnosti k volně žijícím zvířatům bude pouze na plátně.

Vstupné na akci je 80 korun. Veškeré další podrobnosti, kontakty a možnost rezervace míst naleznete na www.cinskynovyrok.cz a www.facebook.com/cinskynovyrok.


Autor: Jan Příbramský, David Peltán