PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


V táborské Střelnici oslaví Čínský Nový rok Prasete. Těšte se na hudbu, kouzla i ohňostroj

V táborské Střelnici oslaví Čínský Nový rok Prasete. Těšte se na hudbu, kouzla i ohňostroj

Pátek, 08.02.2019 / článek

 

Další ročník netradiční silvestrovské oslavy, ryze evropského a osobitého pojetí Čínského nového roku Prasete se uskuteční v sobotu 9. února od 17 hodin v malém sále společenského domu Střelnice v Táboře. Těšit se můžete na kapely různých žánrů, Dj´s, tombolu, tematické masky, pochutiny i odpoledne pro děti. Akce je benefiční. 

"I letošní rok jsme se kromě zábavy rozhodli pomoci i zvířatům a podpořit a spolupracovat i nadále s organizací Z.S. Za práva zvířat (Tábor). V průběhu akce bude tedy možno přispět na záchranu psa Aidy, jemuž poputuje i část výtěžku ze vstupu,"  uvádí hlavní pořadatel Ondřej Kalivoda.

Odpolední blok pro děti, na který bude vstup zdarma, proběhne mezi 16. a 18. hodinou. Jeho součástí bude mimo jiné promítání pohádek, hry, soutěže i vystoupení kouzelnice Magic Rosa.

Ve večerním bloku to k přivítání roku Prasete rozbalí táborští VIVAT BLACK SABBATH (Black Sabbath revival, Hard Rock&Heavy Metal). Dále se na akci nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. Ty doplní popoví KARELLL, jejichž skladby můžete znát z rádia i reklam.

K tanci a poslechu bude v hlavním sále akce opět z gramců pouštět hudbu osvědčený DJ SOULROCKER. Paralelně se ve vedlejším prostoru AUX cafe představí DJ CUBASE.

"K pohoštění budou nově návštěvníci moci ochutnat jitrnicové speciality a další sladké a slané pochutiny. Můžete se opět těšit na originální výzdobu všech prostor, kuriózní tematické masky, které doufáme, že si rovněž účastníci oslav i sami přinesou," doplňují pořadatelé

V soutěži o ceny pak můžete opět vyhrát stovky různých hodnotných cen. O půlnoci nebude samozřejmě chybět jak slavnostní přípitek šampaňským, tak ohňostroj, který z ekologických důvodů a šetrnosti k volně žijícím zvířatům bude pouze na plátně.

Vstupné na akci je 80 korun. Veškeré další podrobnosti, kontakty a možnost rezervace míst naleznete na www.cinskynovyrok.cz a www.facebook.com/cinskynovyrok.


Autor: Jan Příbramský, David Peltán

SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Výtvarný kurz - Výroba sněhuláka

Pro děti
Dům kultury Milevsko
02.12.2023

 

Divadlo B: Vánoční pohádka

Pro děti
Švestkový Dvůr, Malovice 35
02.12.2023 od 16:00 hod.

 

Harlej - Zatím je to dobrý tour

Hudba / koncert
Hotel Palcát
02.12.2023 od 19:00 hod.

 

ADVENT na statku v Borotíně

Pro děti / Kulturně společenská akce pro děti i dospělé
Barokní dvůr Borotín (naproti hradu Borotín)
02.12.2023 - 03.12.2023 od 10:00 hod.
vícedenní akce