PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bilance končícího roku 2018, aneb krásný a kulturní rok 2019 přeje Kulturne.com

Bilance končícího roku 2018, aneb krásný a kulturní rok 2019 přeje Kulturne.com

Pondělí, 31.12.2018 / článek

 

Stejně jako každý rok i letos bychom chtěli před koncem roku trochu bilancovat. O tom, jaký byl rok 2018 s Kulturne.com, napoví následujících pár řádků.

Ať to máme za sebou, je potřeba připomenout, kolik osobností z kultury nás opustilo. Byli to kromě jiných neméně významných osobností například Vladimír Šafránek z Walda Gangu, zpěvák Rachid Taha, zpěvačka Aretha Franklin, režisér Miloš Forman, herec a dabér Vlastimil Bedrna, zpěvák a skladatel Oldřich Veselý, zpěvačka Cranberries Dolores O´Riordan, herec Marián Labuda a další. Čest jejich památce.

A jak jsme se tedy v roce 2018 činili? Za uplynulý rok jsme vám přinesli 420 článků a pozvali jsme vás na necelých 1900 akcí. Za dobu trvání našeho magazínu to je už více než 5600 článků a 32 000 akcí. Je to sice o trošku méně než loni, ale to přičítáme našemu vyššímu pracovnímu vytížení. I proto bychom byli rádi, kdybyste nám s plněním akcí a třeba i zasíláním článků pomohli. Bylo, je a bude to i nadále ZDARMA.

Díky patří také všem autorům a přispěvovatelům, v čele s Davidem Peltánem, Janem Příbramským, Františkem Cimlem, Wendy Šimotovou, Tomášem Spěváčkem, Vítem Novákem, Janou H.B., Petrem Hejnou, Petrem Tibi, Lee Lou, Petrem Brůhou, Josefem Veverkou, Zbyňkem Konvičkou a dalšími. Snad jsme na nikoho nezapomněli a nikoho neurazili. Dík patří i všem, kteří aktivně plní akce do kalendáře akcí. Bez vás by to nešlo.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat sponzoru ze závěru roku Rotary klubu Tábor, kteří nám opět přispěli částkou 5000Kč na provoz.

Krásný, zdravý a hlavně kulturní rok 2019 vám přejí za celou redakci Kulturne.com David Peltán a Jan Příbramský. 

PS: Pořád platí naše výzva. Kdyby chtěl někdo pomoci s provozem, anebo kdyby chtěl někdo přispívat, tak budeme jedině rádi! Stačí se ozvat na e-mail jan.pribramsky@kulturne.com a jistojistě se domluvíme.
 


Autor: Jan Příbramský