PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zkoleduj se! Žáci základní školy z Tábora zazpívají se známými herci

Zkoleduj se! Žáci základní školy z Tábora zazpívají se známými herci

Pátek, 07.12.2018 / článek

 

Petr Vaněk, Martha Issová, Jan Meduna, Magda Borová, Ondřej Nosálek, Adéla Petřeková a další herci nacvičují spolu se žáky 5.B Základní školy náměstí Mikuláše z Husi v Táboře vánoční i nevánoční písně. Zazpívají je druhou adventní neděli, 9. listopadu, od 17 hodin ve velkém sále Střelnice. Známé texty budou zpívat děti společně s herci, připojit se k nimi  mohou také diváci. Akce má navíc charitativní rozměr. 

"Samy děti z páté třídy ZŠ Mikuláše z Husi rozhodly, komu připadne částka za prodané vstupenky. Vybraly spolek Za práva zvířat, který dlouhodobě pečuje o nemocná, opuštěná a týraná zvířata. A to jak na území města Tábora,  tak po celé republice. S provozovateli spolku se děti setkaly a poznaly konkrétní zvířata, na jejichž péči chtějí přispět," říká jedna z pořadatelek, vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu Martina Suchá. 

Jedná se o jeden ze čtyř koncertů pořádaných v České republice, jediný v Jihočeském kraji. Projekt Zkoleduj se! se opakovaně koná v předvánočním čase už čtvrtým rokem v různých městech republiky a těší se zájmu diváků.

Myšlenkou projektu je učit děti, aby se zajímaly o prostředí, ve kterém žijí. Díky této zkušenosti mají možnost naučit se, jak mohou být (nejen) v adventní době prospěšné a jak pomoci potřebným.

Darovat můžete ZDE

Událost ZDE
Více na zkoledujse.cz/akce/tabor/

 


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Koncert Žalman a spol.

Hudba / koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.04.2019 od 19:30 hod.

 

Děkujeme, že zde kouříte

Divadlo / dramatizace románu
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
25.04.2019 od 19:00 hod.

 

Žalman a spol.

Hudba / koncert / folk
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.04.2019 od 19:30 hod.

 

Festival Literatura žije! 2019

Festival / literární
Náměstí Přemysla Otakara II.
25.04.2019 - 26.04.2019 od 10:00 hod.
vícedenní akce