PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Premiéra Sedmi žen na krku v divadle U Kapličky byla úspěšná

Premiéra Sedmi žen na krku v divadle U Kapličky byla úspěšná

Středa, 14.11.2018 / fotoreport

 

 Ve středu 7. listopadu odehrál Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice v Divadle U Kapličky premiéru mírně erotické frašky Sedm žen na krku. Premiéra byla úspěšná, proto diváky heci zvou na první reprízu, která se koná dnes, ve středu 14. listopadu od 19 hodin v Divadle U Kapličky. Dalším termínem je pak 28. prosinec. 

"Přijďte se s námi pobavit bláznivou komedií ze života malíře aktů," zvou herci. Sedm žen na krku měl coby režisér po celou dobu Jiří Havlín, který si ovšem v komedii Cloude Magniera také zahraje. Úpravu pro D.S. Tyl provedl St. Kopecký.

Hra je o nepříliš úspěšném malíři aktů, který si pronajal komfortní byt v Paříži, aby mohl v klidu pracovat. Jeho představy o klidu jsou zcela rozmetány v bláznivém kolotoči nečekaných návštěv vlastní milenky, cizí milenky, budoucí tchýně a tchána s dcerou na vdávání, služky a nakonec i obou majitelek.

Režisér představení Jiří Havlín komentuje novou komedii takto: „Humor Claude Magniera se nám líbí, stejně jako on se smějeme i my. Rádi bychom, aby se s námi smáli i naši diváci, proto jsme sáhli po Sedmi ženách. Srdečně diváky zveme sledovat náš pokus pobavit.“

Více informací na www.dstylcb.cz/
 


Fotografie


Autor: - i - , foto: Alena Havlínová

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Kráska a zvíře

Ostatní
DIvadlo Fráni Šrámka
18.12.2018 od 19:00 hod.

 

Kráska a zvíře

Divadlo / jiný / balet
DIvadlo Fráni Šrámka
18.12.2018 od 19:00 hod.

 

Vánoční muzicírování

Hudba
Dům kultury Milevsko
18.12.2018 od 18:00 hod.

 

Linha Singers: Čas radosti nastal

Hudba / koncert / adventní koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.12.2018 od 19:00 hod.