PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


V Třeboni oslaví výročí Nezmarů a Katapultu

V Třeboni oslaví výročí Nezmarů a Katapultu

Pondělí, 08.10.2018 / článek

 

 V Třeboni v pátek 12. a v sobotu 13. října oslaví dvoje kulatiny. Budou to jubilejní narozeniny Nezmarů a skupiny Katapult. Nezmaři slaví 40 let své existence a Katapult nezůstane s jubilei pozadu. Olda Říha oslaví 70. narozeniny a zároveň si připomeneme 40 let od vydání legendárního stříbrného alba.

V pátek v 19 hodin začne v Divadle J.K.Tyla speciální koncert skupiny Nezmaři k jejich 40. výročí. Během vystoupení zazní písničky od počátků skupiny až po současnost. Uslyšíte například skladby jako Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech, Musíš jít dál, Písek, Růže a samozřejmě nebudou chybět ani další písně ze všech 13 CD kapely. Součástí koncertu bude i video projekce, díky níž uvidíte i spoustu fotografií spojených s historií Nezmarů.

Novinkou koncertu bude VIP zóna v prostorách lóží. Vstupenky do této zóny zahrnují uvítací drink od Pivovaru Antoš (Slaný), kterým si můžete připít na další úspěchy Nezmarů. Kapacita VIP zóny je omezena, s nákupem vstupenek tedy zbytečně neotálejte.

Katapult "Šťastné narozeniny"

V sobotu pak zahraje skupina Katapult. Koncert, který trvá tři a půl hodiny, obsahuje nebývalou smršť všech legendárních hitů včetně těch nejnovějších, ale co je hlavní,  zazní "stříbrné" album z roku 1978 ve stejném pořadí písní jako v době jeho vzniku a se stejným aranžmá všech písniček.
 
Vstupenky a další informace ke koncertům naleznete na www.okolotrebone.cz/obchod/vstupenky


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Places

Hudba / koncert / indie rock
Veselské pískovny
24.08.2019 od 20:00 hod.

 

Prázdninové hrátky

Pro děti
park před budovou Spektrum
24.08.2019 od 15:00 hod.

 

Veselská ozvěna 2019 - Slyš, Ó Bože!, Slyš modlitbu mou

Hudba / koncert duchovní hudby
Kostel Nanebevzetí Panny Marie Modrá Hůrka
24.08.2019 od 19:00 hod.

 

Svatobartolomějský trh a pouť

Ostatní / setkání / Tradiční pouť - hudba - divadlo - show
Vyšší Brod - park na náměstí
24.08.2019 od 09:00 hod.