PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Summer Punk Párty slaví „sedmičku“ s Deez Nuts, Itchy či Evergreen Terrace

Summer Punk Párty slaví „sedmičku“ s Deez Nuts, Itchy či Evergreen Terrace

Pondělí, 06.08.2018 / článek

 

O číslovce sedm se traduje, že je šťastným číslem. Pořadatelé letošní Summer Punk Párty v jihočeské Volyni, kterou 17.a 18. srpna čeká sedmý ročník, doufají, že se tato pověst potvrdí.   

Termín letošního pokračování se už nezadržitelně blíží – prvorepubliková volyňská plovárna ožije hudbou a festivalovou zábavou. Také letos na návštěvníky čeká bohatá kapelní nabídka.

Mezi hlavní festivalové taháky patří Deez Nuts z Austrálie, Itchy z Německa nebo Evegreen Terrace z USA. Nezapomnělo se ale ani na domácí scénu – vůbec poprvé se na festivalu představí například E!E nebo Saints and Sinners, po několika letech se naopak vrátí Hopes a Staré pušky. Z dalších jmen to pak budou například Streetmachine, KRANG, Queens of Everything nebo Thalidomide.

Kromě hudby bude během celého festivalu opět zdarma přístupný bazén, ze kterého je vidět přímo na pódium, stejně tak stanování bude i v letošním roce zdarma. Chybět nebude ani festivalový merch, fotokout nebo stánky několika neziskovek (aktuálně potvrzeni Show Your Help, Šance zvířatům a další), které bude možné přímo na místě podpořit v jejich práci.

Více na FCB události ZDE. Vstupenky seženete ZDE.


Aftermovie 2017  


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Zákon Helena

Kino / film / promítání dokumentárního filmu s úvodním slovem režisérky P. Nesvačilové
Divadelní park
14.08.2018 od 20:30 hod.

 

Letní kino 2018 - Fakjů, pane učiteli

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
14.08.2018 od 20:30 hod.

 

Prohlídka divadla

Ostatní / jiný
Divadlo Oskara Nedbala
14.08.2018 od 16:00 hod.