PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Sounds slibuje lepší hygienu, cedrové sudy a trička pro Člověka v tísni

Mighty Sounds slibuje lepší hygienu, cedrové sudy a trička pro Člověka v tísni

Úterý, 10.07.2018 / článek

 

Festival Mighty Sounds slibuje další vychytávky, kromě podpory Člověka v tísni speciální edicí triček, se můžete těšit na více sprch a keramických záchodů. Úplnou novinkou jsou hot tubs z cedrového dřeva na festivalovou koupačku. Festival se uskuteční 13. až 15. července v Táboře na letišti Aeroklubu u Čápova dvora. Hlavními hězdami jsou například Anti-flag, Inner Circle, The Rumjacks, Dub FX či Booze & Glory.

"Navýšili jsme pro návštěvníky kapacity sprch a keramických toalet. Nově budou v Parking kempu dva sprchové kontejnery, a k tomu jeden wc kontejner s keramickými záchody, obojí oddělené pro ženy a pro muže. Posledních pár míst v Parking kempu ještě zbývá, tak neváhejte," říká mluvčí Markéta Štechová. 

Ke stejnému navýšení došlo i v kempu Village DeLuxe, který už je vyprodán. V kempu Village, tedy standardním stanovém městečku, pro návštěvníky pořadatelé mají tzv. Maxidusch s celkem 14 separátně oddělenými kabinkami a velkokapacitní ohřívač vody. 

Unikátní design na podporu Člověka v tísni 

Na Mighty Sounds je vždy několik možností, jak podpořit dobrou věc. Letos se organizátoři kromě jiného rozhodli vytvořit unikátní design, kterým chtějí podpořit neziskovou organizaci Člověk v tísni a její zahraniční aktivity. Zároveň podpořit myšlenku, že všichni lidé jsou si rovni a mají právo na důstojný život. Proto dali spolu s Člověkem v tísni hlavy dohromady a výsledkem je jedinečné tričko, které je svým vizuálním stylem propojené s festivalem, a které si mohou návštěvníci koupit pouze na Mighty Sounds.

Z každého prodaného kusu pak půjde 250 Kč přímo Člověku v tísni. "Věříme, že i vaše troška do mlýna pomůže tam, kde je to potřeba, ať už se jedná o pomoc v oblastech ohrožených hladem, válkou, nepokoji, chudobou nebo jinou nespravedlností. Pokud se vám design a s ním spojená myšlenka líbí, zamiřte na festivalu zavčasu k Merch stánku a pořiďte si svůj kousek," dodává Štechová. 

Cedrové sudy Hot Tubs na Mighty Sounds

Zážitek si můžete zařídit na letošním Mighty Sounds, pokud si rezervujete místo v cedrovém sudu HOT TUB. Tato varianta koupání bude k dispozici po celou dobu festivalu, v pátek v čase 14 až 22 hodin a v sobotu a neděli od 12 do 22 hodin. Relaxaci, odpočinek a zábavu s kamarády ve vyhřátých sudech si můžete už nyní rezervovat na www.cedrovesudy.cz .

Ze sudů bude výhled na hlavní stage, můžete se těšit na příjemnou vodu, zábavu a relax. Sudové city nabízí čisté osušky, lehátka ve stínu, vodu s mátou a citrónem, převlékárnu. V koupacích sudech je šest míst. Je možné si rezervovat sud soukromě dopředu, pokud utvoříte skupinku alespoň pěti hottubáků. Pozor, nezapomeňte si s sebou plavky a do sudu přijďte osprchovaní.

Program festivalu už je kompletní, jeho znění najdete na webu festivalu. Vstupenky na festival jsou v předprodeji k dostání od 1550 Kč, na místě budou stát 1700 Kč na všechny tři dny. Více informací o vstupenkách i programu najdete na www.mightysounds.cz.


Fotografie


Autor: - i -


Téma: Mighty sounds

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Misery

Divadlo / jiný / horror - thiller
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
18.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce