PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Sounds slibuje lepší hygienu, cedrové sudy a trička pro Člověka v tísni

Mighty Sounds slibuje lepší hygienu, cedrové sudy a trička pro Člověka v tísni

Úterý, 10.07.2018 / článek

 

Festival Mighty Sounds slibuje další vychytávky, kromě podpory Člověka v tísni speciální edicí triček, se můžete těšit na více sprch a keramických záchodů. Úplnou novinkou jsou hot tubs z cedrového dřeva na festivalovou koupačku. Festival se uskuteční 13. až 15. července v Táboře na letišti Aeroklubu u Čápova dvora. Hlavními hězdami jsou například Anti-flag, Inner Circle, The Rumjacks, Dub FX či Booze & Glory.

"Navýšili jsme pro návštěvníky kapacity sprch a keramických toalet. Nově budou v Parking kempu dva sprchové kontejnery, a k tomu jeden wc kontejner s keramickými záchody, obojí oddělené pro ženy a pro muže. Posledních pár míst v Parking kempu ještě zbývá, tak neváhejte," říká mluvčí Markéta Štechová. 

Ke stejnému navýšení došlo i v kempu Village DeLuxe, který už je vyprodán. V kempu Village, tedy standardním stanovém městečku, pro návštěvníky pořadatelé mají tzv. Maxidusch s celkem 14 separátně oddělenými kabinkami a velkokapacitní ohřívač vody. 

Unikátní design na podporu Člověka v tísni 

Na Mighty Sounds je vždy několik možností, jak podpořit dobrou věc. Letos se organizátoři kromě jiného rozhodli vytvořit unikátní design, kterým chtějí podpořit neziskovou organizaci Člověk v tísni a její zahraniční aktivity. Zároveň podpořit myšlenku, že všichni lidé jsou si rovni a mají právo na důstojný život. Proto dali spolu s Člověkem v tísni hlavy dohromady a výsledkem je jedinečné tričko, které je svým vizuálním stylem propojené s festivalem, a které si mohou návštěvníci koupit pouze na Mighty Sounds.

Z každého prodaného kusu pak půjde 250 Kč přímo Člověku v tísni. "Věříme, že i vaše troška do mlýna pomůže tam, kde je to potřeba, ať už se jedná o pomoc v oblastech ohrožených hladem, válkou, nepokoji, chudobou nebo jinou nespravedlností. Pokud se vám design a s ním spojená myšlenka líbí, zamiřte na festivalu zavčasu k Merch stánku a pořiďte si svůj kousek," dodává Štechová. 

Cedrové sudy Hot Tubs na Mighty Sounds

Zážitek si můžete zařídit na letošním Mighty Sounds, pokud si rezervujete místo v cedrovém sudu HOT TUB. Tato varianta koupání bude k dispozici po celou dobu festivalu, v pátek v čase 14 až 22 hodin a v sobotu a neděli od 12 do 22 hodin. Relaxaci, odpočinek a zábavu s kamarády ve vyhřátých sudech si můžete už nyní rezervovat na www.cedrovesudy.cz .

Ze sudů bude výhled na hlavní stage, můžete se těšit na příjemnou vodu, zábavu a relax. Sudové city nabízí čisté osušky, lehátka ve stínu, vodu s mátou a citrónem, převlékárnu. V koupacích sudech je šest míst. Je možné si rezervovat sud soukromě dopředu, pokud utvoříte skupinku alespoň pěti hottubáků. Pozor, nezapomeňte si s sebou plavky a do sudu přijďte osprchovaní.

Program festivalu už je kompletní, jeho znění najdete na webu festivalu. Vstupenky na festival jsou v předprodeji k dostání od 1550 Kč, na místě budou stát 1700 Kč na všechny tři dny. Více informací o vstupenkách i programu najdete na www.mightysounds.cz.


Fotografie


Autor: - i -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Den otevřených dveří pro maturantky

Ostatní / den otevřených dveří
Svatební salon S-XXXL
23.09.2023 od 09:00 hod.

 

Venkovní pilates

Sport / jiný
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
23.09.2023 od 09:00 hod.

 

U nás doma fest - 9. ročník

Hudba / festival / Blues, punk, rock, divadlo
Eliéška - bechyňské podzámčí
23.09.2023 od 13:00 hod.