PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Přichází loučení. Děti Lví srdce přemohou poslední draky a pak je vystřídají noví hrdinové

Přichází loučení. Děti Lví srdce přemohou poslední draky a pak je vystřídají noví hrdinové

Sobota, 17.03.2018 / článek

 

Ještě do 18. března se v písecké Sladovně můžete v žít do role statečných Dětí Lví srdce, kteří na cestě za přemožením tyrana zažijí nezapomenutelné dobrodružství, ale také velkou spoustu zábavy. Posledních několik dní bude otevřena i kreativní Laboratoř, kde vládne kašírování ochočeného žraloka, a dokonce pohádkového jednorožce. Březnovou sladovnickou nabídku doplní samozřejmě obří dřevěné Mraveniště, Hnízdo ilustrace a Pilařiště pro naše nejmenší prcky.

Divadelně zážitkový příběh Děti Lví srdce se do vysokých trámu zapsal nesmazatelným písmem. Hrál se pět měsíců, dovyprávěn byl více než dvěstěkrát, ale po téměř půl roce bude zlý drak přemožen naposledy v neděli 18. března. Seberte odvahu, dobře se nalaďte a přijďte si s námi ještě jednou, nebo klidně vůbec poprvé, zahrát. Na kouzelný koberec, který umí návštěvníky přenést přes louky, řeky, vesnice i hory, se ve Sladovně můžete vydat každý den kromě pondělí právě až do 18. března.

Po závěrečném rozlučkovém představení se Sladovna na pět dní zavře (19. – 23. března). Nebudeme zahálet, ale přichystáme pro vás výstavu novou. Bude se jmenovat Já, hrdina a také tady budete potřebovat velkou odvahu, i když v trochu jiném smyslu. Nová expozice bude věnována městu, dopravě, složkám integrovaného záchranného systému a situacím, které mohou potkat nás všechny. Víte, co byste měli udělat, když budete svědky například dopravní nehody? Ve Sladovně vás to naučíme – samozřejmě v rámci bezvadné hry.

Vernisáž nové výstavy Já, hrdina se uskuteční v pátek 23. března v 17 hodin a my vás do Galerie hrou všechny srdečně zveme.

Aktuální informace ze Sladovny najdete na webu: www.sladovna.cz
 


Autor: Petr Brůha

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


GO SKATE DAY JAM + afterparty

Sport / Skate , Hip hop , Pohoda
Náměstí TGM / CESTA
23.06.2018 - 24.06.2018 od 13:00 hod.
vícedenní akce

 

Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018

Hudba
Music Bar Velbloud
23.06.2018 od 20:00 hod.

 

Slavnostní zakončení tanečního roku EFK dance family

Hudba / tanec
Dům kultury Milevsko
23.06.2018 od 14:00 hod.

 

Sunshine cup

Sport / Závod v moderní gymnastice
Náměstí Edvarda Beneše v Milevsku
23.06.2018 od 11:00 hod.