PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Poznačte si do diářů, bude veletrh a festival současné fotografie FotoExpo

Poznačte si do diářů, bude veletrh a festival současné fotografie FotoExpo

Pondělí, 18.09.2017 / článek

 

Ať už je pro vás fotografování obživa či zábava, nenechte si ujít největší fotografickou akci podzimu. Přijďte si zafotit, načerpat aktuální trendy, rozšířit si obzory, získat nové kontakty či se pobavit na pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FotoExpo, který se uskuteční 21. října v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze. 

Desítky profesionálních fotografů se podělí o své zkušenosti na různorodých workshopech, besedách a seminářích. Lídři z oboru fotografické techniky, příslušenství a tisku publiku představí to nejžhavější ze svého aktuálního portfolia. Hledáčky svých fotoaparátů jako každý rok budou moci návštěvníci zamířit na půvabné fotomodelky, pózující na tematických pódiích a zúčastní se volby nejinspirativnější dívky – Foto Múzy. V neposlední řadě budou moci vyhrát hodnotné ceny od partnerů veletrhu.

I tento rok je nedílnou součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2017. Sdílejte svá díla s ostatními a utkejte se tak v souboji fotografií na originální témata. Hledáte inspiraci v rozmanitosti lidského bytí? Pohybujete se s foťákem v přírodě? Víte jak nejlépe zachytit fascinující monumentálnost mostů?

Opět jsou připravena témata:

1. Proměny vody v přírodě
Voda v přírodě má mnoho podob. Zachyťte krásu vodopádů, moří, řek, jezer či potoků. Úchvatnou proměnu kapající vody v ledový rampouch, páru unikající z močálů či neutuchající jarní déšť. Možností je opravdu mnoho.

2. Radosti života
Ať už velká gesta či maličkosti všedních dní. V životě je nesčetně okamžiků, které nám přinášejí radost, nutí nás cítit spokojenost a sílu, vykouzlí na našich tvářích úsměv, přivodí nám „záchvaty“ smíchu a naplní nás pocitem naprostého štěstí. Žádost o ruku, narození potomka, povýšení, vykonání zkoušky nebo jen úsměv milované osoby, vděk starce za pomoc, pozvání na kávu, sportovní výkon, líbivá hudba či dobrá kniha? Tyto pozitivní chvíle jsou nekonečným zdrojem inspirace a každou sekundu je můžeme zachytit skrz hledáčky fotoaparátů.

3. Mosty
Okázalost a monumentálnost či naopak jednoduché a strohé provedení. I tak mohou být realizovány mostní konstrukce. Některé jsou dechberoucí s nejnovějšími moderními prvky, jiné zas s rouškou minulosti a viditelným zubem času. Ať už za ranních červánků, slunečního svitu, v zimě či při dešti, vždy je něco na těchto stavbách výjimečného a krásného. Zachyťte jedinečnost mostů svým pohledem.

Více o FotoExpo najdete zde: www.fotoexpo.cz či www.facebook.com/veletrhfotoexpo

 


Fotografie


Autor: - i -