PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv a Agnostic front doplní na Mighty Sounds Buzerant

Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv a Agnostic front doplní na Mighty Sounds Buzerant

Pondělí, 22.05.2017 / článek

 

Klauni, zombies a Buzerant na 13. ročníku Mighty Sounds. Tím se program festivalu stal kompletním a všichni fanoušci se mohou těšit na  víkend 14. až 16. července, kdy akce v Táboře na letišti Čápův dvůr vypukne.  

Program letošního ročníku žánrového festivalu Mighty Sounds se uzavírá, organizátoři ohlašují punkovou třešničku na dortu v podobě klasiky The Adicts. Britská legenda, jejíž zpěvák má klaunskou vizáž, svou výraznou image staví na kultovním filmu Mechanický pomeranč Stanleyho Kubricka. Ve stejné sestavě navíc funguje už od roku 1976.

Kromě toho se na Mighty Sounds letos vypraví i Petr Čtvrtníček a Leoš Noha s kapelou Buzerant. Podle ohlasů budou jednoznačnými headlinery divadelního stanu Radia 1, který se specializuje na vystoupení na pomezí divadla, hudby a cirkusu. Kromě Buzeranta se na pódiu divadelního stanu předvedou i Kittchen, Jananas, Role nebo cirkus Cink Cink Cirk.

Do line-upu čerstvě přibyli i Banane Metalik, kteří už několik let šíří po světě gore’n’roll, tedy, jak sama kapela říká, směs hrůzy a rock’n’rollu.

"Jejich zombie show je potřeba zažít, jedná se o velkolepou hororovou podívanou, na které nechybí ani gore-go tanečnice Sushie," láká mluvčí festivalu Markéta Štechová.  

Kromě nově oznámených jmen na Mighty Sounds letos míří Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv, Ignite, Acidez, Agnostic Front, Big Mountain, Jaya the Cat, Hentai Corporation, Sto zvířat, Fast Food Orchestra a řada dalších interpretů, kteří zaručují nejlepší žánrovou party léta.

Informace o programu a o vstupenkách, které je nyní možné pořídit od 1450 Kč, jsou k nalezení na www.mightysounds.cz.


*MIGHTY SOUNDS vol. 13*
14. – 16. července 2017
Tábor, letiště Čápův dvůr
To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly
www.mightysounds.cz
www.facebook.com/mightysounds
https://twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2016


Oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar


Autor: - i, dap -


Téma: Mighty sounds





Tanec v zrní v písecké Sladovně

V pátek 31. března se v písecké Sladovně koná prezentace unikátního projektu Tanec v zrní, který se v prostorách galerie konal na podzim 2022. Tanec v zrní tvořilo pět třídenních uměleckých rezidencí, v rámci kterých hledaly skupiny tanečníků, choreografů, dramaturgů a filmařů společnou řeč v šestnácti tunách zrní. Projekt dramaturgicky vedl scénograf Tomáš Žižka a ředitel Sladovny Adam Langer. "Každý workshop se konal za přítomnosti jiného filmaře nebo celého týmu filmařů. V návaznosti na rezidence vznikly krátké taneční filmy, jejichž oficiální premiéra proběhne v rámci tohoto setkání. Moc nás baví propojovat nejen děti a dospělé, ale i různá odvětví: tanec, divadlo, hudbu, výstavu, film a hrát si s odlišnými uměleckými prostředky, hledat společnou řeč," vysvětluje Adam Langer. Více info v události ZDE. (dap)
 

Související články

 

 




Kultura dnes


Bratři Ebenové

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
29.03.2023 od 19:00 hod.