PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Táborské Divadlo Oskara Nedbala změní tvář. Odhalena bude na Zahradní slavnosti

Táborské Divadlo Oskara Nedbala změní tvář. Odhalena bude na Zahradní slavnosti

Pondělí, 05.06.2017 / článek

 

Táborské Divadlo Oskara Nedbala chystá po loňské výměně na postu ředitele další změnu. Se závěrem divadelního roku tato tradiční kulturní instituce přichází s novým logem pro další sezony. Představí ho na zahradní slavnosti ve čtvrtek 8. června od 19 hodin. Návštěvníci divadla a přilehlého parku budou moci zhlédnout novocirkusové představení i hudbu.  

„O nové grafice sním už několik let. Funkce ředitelky mi umožnila si toto přání splnit. Práce na ní byla a stále ještě je poměrně intenzivní. Vycházíme z vlastní definice sebe sama. Naše nové logo by mělo být jedinečné, noblesní a navozovat slavnostní atmosféru. Stejně tak jako veškeré propagační materiály. Tomu odpovídají zvolené barvy, písmo i komunikační prostředky, které jsou dle mého názoru velmi uživatelsky vstřícné. Doufám, že s námi naše nadšení budete sdílet a rozdělíte se o něj na Zahradní slavnosti, kde novou grafiku představíme,“ uvádí k novinkám ředitelka Linda Rybáková

 Aktualizovaná značka Divadla Oskara Nedbala Tábor bude představena na akci připravované k zakončení divadelní sezony. Zahradní slavnost se uskuteční ve čtvrtek 8. června od 19 hodin a sváteční menu nabídne ve velkém sále novocirkusové představení pražského souboru Bratří v tricku Plovárna na motivy Vančurova Rozmarného léta.

V druhé polovině večera (cca 20 hodin) se otevřou dveře do slavnostně nasvíceného divadelního parku, který vybídne diváky k neformálnímu korzu, vzájemnému rozhovoru a k vychutnání sklenky vína – to vše při poslechu hudby Smyčcového kvarteta pod vedením Jiřího Sychy nebo klavírních iluminací talentovaného Jana Buriánka.

Předprodej vstupenek na tento nevšední program byl zahájen 20. dubna. Zvýhodněné vstupné pro předplatitele je 80 korun, ostatní zájemci zaplatí 200 korun, cena obsahuje přípitek. Akci podpořil Táborský festival vína. S Kulturne.com soutěžíme o volné vstupy ZDE.


Fotografie


Autor: i, dap -