PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Přeštěnický Warm-up letos začal zostra

Přeštěnický Warm-up letos začal zostra

Neděle, 07.05.2017 / fotoreport

 

Jako každý rok, i letos organizátoři přeštěnického festivalu nevynechali "malou" upoutávku s názvem Warm-up. Tentokrát do Milevska přijela známá česká kapela Rybičky 48, která spolu s dalšími kapelami jako Gansta SKA, The Needs a Absolutní Všechno naplnila místní Dům kultury téměř k prasknutí a vykouzlila úžasnou atmosféru plnou hudby, světel a barev. 

Jako první přišla na scénu začínající milevská kapela Gansta SKA, která příjemně navnadila publikum na vystoupení ostatních. Hned po nich vystoupili již o něco známější The Needs, kteří hned roztančili celé přihlížející publikum. Jako třetí, ve chvíli, kdy už byl Dům kultury zaplněn posluchači, nastoupily hlavní hvězdy večera z kapely Rybičky 48. Ve chvíli, kdy začali hrát, lidi jásali a bylo vidět, že si hudbu pořádně užívají. Po přibližně dvouhodinovém koncertu Rybiček měli nastoupit kluci z kapely Absolutní Všechno, kteří ovšem bohužel kvůli technické závadě nakonec nenastoupili.

Kromě mírného zádrhelu poslední kapely byl celý večer povedený a myslím, že krásně navnadil všechny posluchače k tomu, aby si je všechny přišli na konci června poslechnout ještě jednou na Open Air Music Fest Přeštěnice. Tentokrát snad včetně kapely Absolutní Všechno.


Fotografie


Autor: Petr Kotalík


Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Kolega Mela Gibsona

Divadlo
Kulturní dům, U Nádraží 602
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Misery

Divadlo / jiný / horror - thiller
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.