PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Přeštěnický Warm-up letos začal zostra

Přeštěnický Warm-up letos začal zostra

Neděle, 07.05.2017 / fotoreport

 

Jako každý rok, i letos organizátoři přeštěnického festivalu nevynechali "malou" upoutávku s názvem Warm-up. Tentokrát do Milevska přijela známá česká kapela Rybičky 48, která spolu s dalšími kapelami jako Gansta SKA, The Needs a Absolutní Všechno naplnila místní Dům kultury téměř k prasknutí a vykouzlila úžasnou atmosféru plnou hudby, světel a barev. 

Jako první přišla na scénu začínající milevská kapela Gansta SKA, která příjemně navnadila publikum na vystoupení ostatních. Hned po nich vystoupili již o něco známější The Needs, kteří hned roztančili celé přihlížející publikum. Jako třetí, ve chvíli, kdy už byl Dům kultury zaplněn posluchači, nastoupily hlavní hvězdy večera z kapely Rybičky 48. Ve chvíli, kdy začali hrát, lidi jásali a bylo vidět, že si hudbu pořádně užívají. Po přibližně dvouhodinovém koncertu Rybiček měli nastoupit kluci z kapely Absolutní Všechno, kteří ovšem bohužel kvůli technické závadě nakonec nenastoupili.

Kromě mírného zádrhelu poslední kapely byl celý večer povedený a myslím, že krásně navnadil všechny posluchače k tomu, aby si je všechny přišli na konci června poslechnout ještě jednou na Open Air Music Fest Přeštěnice. Tentokrát snad včetně kapely Absolutní Všechno.


Fotografie


Autor: Petr Kotalík


Související články

 

 
Kultura dnes


Poprask na laguně

Divadlo / komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
19.01.2019 od 19:00 hod.

 

Ples města Veselí nad Lužnicí

Hudba / taneční zábava / ples
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
19.01.2019 - 20.01.2019 od 20:00 hod.
vícedenní akce

 

Rybářský ples

Hudba / taneční zábava
Dům kultury Milevsko
19.01.2019 od 20:00 hod.

 

Ples SDH Planá nad Lužnicí

Hudba / taneční zábava
Sokolovna
19.01.2019 od 19:00 hod.