PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zahřejte se na letošní festival v Přeštěnicích. Warm-up roztančí nejen Rybičky 48

Zahřejte se na letošní festival v Přeštěnicích. Warm-up roztančí nejen Rybičky 48

Úterý, 25.04.2017 / zpráva

 

V pátek 28. dubna by měli zpozornit všichni fanoušci festivalu Přeštěnice. V milevském kulturním domě se bude konat warm-up party. Na té vystoupí kapely The Needs, Gangsta Ska, Absolutní všechno a jako hlavní hvězda Rybičky 48.

Vstupenky jsou stále v prodeji a naleznete je na www.milevskem.czUdálost k akci naleznete ZDE ,  o volné vstupy soutěžíme ZDE

ABSOLUTNÍ VŠECHNO
Crossover-punková skupina přímo z Milevska vystoupí jako první. Více o skupině naleznete na bandzone ZDETHE NEEDS

O sobě sami říkají: "Jsme The Needs, parta muzikantů z Milevska, která hraje pop-rock. Každý rok sbíráme ocenění v anketě MM GRAMMY. Koncertovali jsme s několika výraznými umělci české popové, rockové i punkové hudební scény. V současné době pracujeme na nové tvorbě a oživení repertoáru."

Více o skupině naleznete ZDE
GANSTA SKA
Milevská ska/punková skupina vznikla na přelomu let 2015/2016 a právě teď vydala první album Historky z podvětí. Do konce roku připravují další klip a demo CD, na další rok pak druhé řadové album

Více o skupině naleznete ZDERYBIČKY 48
Skupina, která odehrála více než tisíc koncertů v Čechách i zahraničí. Vystupovala například i jako support na zahájení světového turné legendární americké punkrockové formace The Offspring. Kapela Rybičky 48 vydala 2 DVD, 6 studiových desek, na svém kontě má desítky vidoklipů a patří české špičce.

Více o skupině naleznete ZDE

Fotografie


Autor: - vd, jp -


Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
18.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce

 

Kolega Mela Gibsona

Divadlo
Kulturní dům, U Nádraží 602
18.03.2019 od 19:00 hod.