PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zahřejte se na letošní festival v Přeštěnicích. Warm-up roztančí nejen Rybičky 48

Zahřejte se na letošní festival v Přeštěnicích. Warm-up roztančí nejen Rybičky 48

Úterý, 25.04.2017 / zpráva

 

V pátek 28. dubna by měli zpozornit všichni fanoušci festivalu Přeštěnice. V milevském kulturním domě se bude konat warm-up party. Na té vystoupí kapely The Needs, Gangsta Ska, Absolutní všechno a jako hlavní hvězda Rybičky 48.

Vstupenky jsou stále v prodeji a naleznete je na www.milevskem.czUdálost k akci naleznete ZDE ,  o volné vstupy soutěžíme ZDE

ABSOLUTNÍ VŠECHNO
Crossover-punková skupina přímo z Milevska vystoupí jako první. Více o skupině naleznete na bandzone ZDETHE NEEDS

O sobě sami říkají: "Jsme The Needs, parta muzikantů z Milevska, která hraje pop-rock. Každý rok sbíráme ocenění v anketě MM GRAMMY. Koncertovali jsme s několika výraznými umělci české popové, rockové i punkové hudební scény. V současné době pracujeme na nové tvorbě a oživení repertoáru."

Více o skupině naleznete ZDE
GANSTA SKA
Milevská ska/punková skupina vznikla na přelomu let 2015/2016 a právě teď vydala první album Historky z podvětí. Do konce roku připravují další klip a demo CD, na další rok pak druhé řadové album

Více o skupině naleznete ZDERYBIČKY 48
Skupina, která odehrála více než tisíc koncertů v Čechách i zahraničí. Vystupovala například i jako support na zahájení světového turné legendární americké punkrockové formace The Offspring. Kapela Rybičky 48 vydala 2 DVD, 6 studiových desek, na svém kontě má desítky vidoklipů a patří české špičce.

Více o skupině naleznete ZDE

Fotografie


Autor: - vd, jp -