PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hraj o 6 volných vstupů na 17. narozeniny Apolla s Michaelem Burianem

Hraj o 6 volných vstupů na 17. narozeniny Apolla s Michaelem Burianem

Úterý, 04.04.2017 / soutěž

 

Poslední akce v rámci tzv. "Cosmic spring" v sezimoústeckém Apollu se nese v duchu oslav 17. narozenin klubu. Po djích Brianovi a Michaleu C přijede 14. dubna další z české špičky EDM djů - Michael Burian. 

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!

Michael Burian si zahrál na mezinárodních festivalech pro statisíce lidí, vystupoval nejen po celé Evropě, ale také v USA, Jižní Americe, v Amnesii na Ibize.. Odjel tour s takovými jmény, jakými jsou Paul Van Dyk, nebo Tiësto, pomáhá mladým talentům a podprouje začínající DJs, jeho tracky a klipy se umisťují v hitparádách a celosvětových žebříčcích. Mimo jiné zasedá v porotě Anděl, vystupoval se symfonickým orchestrem v Miami, pravidelně jej můžete vidět na TV Óčko, od roku 2007 vlastní label Bohemia Recording. Rezident Dance eXXtravaganza (Evropa 2), Retro Music Hall a mnoho úspěšných projektů (zpěvačka Victoria, spolupráce s Jeanem Lucem - tracky: Vltava, Beautifull Love a mnoho dalších...)

14.4 2017 - 17. narozeniny Disco Apollo - DJ Michael Burian

Více o akci se dozvíte na události akce ZDE

Soutěžíme o šest vstupů, VIP kartu a kýbl vodky se Semtexem pro jednoho výherce. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Na kolikátém místě se umístil v prestižní anketě rádia Evropa 2 Michael Burian v kategorii "DJ roku 2016"?

1) 1. místo
2) 10. místo

Své odpovědi zasílejte až do 13.4.2017 12:00hod  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Michael Burian a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí! 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď: a)

Výherce: Zbyněk Teska


Autor: - i -