PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hraj o 6 volných vstupů na 17. narozeniny Apolla s Michaelem Burianem

Hraj o 6 volných vstupů na 17. narozeniny Apolla s Michaelem Burianem

Úterý, 04.04.2017 / soutěž

 

Poslední akce v rámci tzv. "Cosmic spring" v sezimoústeckém Apollu se nese v duchu oslav 17. narozenin klubu. Po djích Brianovi a Michaleu C přijede 14. dubna další z české špičky EDM djů - Michael Burian. 

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!

Michael Burian si zahrál na mezinárodních festivalech pro statisíce lidí, vystupoval nejen po celé Evropě, ale také v USA, Jižní Americe, v Amnesii na Ibize.. Odjel tour s takovými jmény, jakými jsou Paul Van Dyk, nebo Tiësto, pomáhá mladým talentům a podprouje začínající DJs, jeho tracky a klipy se umisťují v hitparádách a celosvětových žebříčcích. Mimo jiné zasedá v porotě Anděl, vystupoval se symfonickým orchestrem v Miami, pravidelně jej můžete vidět na TV Óčko, od roku 2007 vlastní label Bohemia Recording. Rezident Dance eXXtravaganza (Evropa 2), Retro Music Hall a mnoho úspěšných projektů (zpěvačka Victoria, spolupráce s Jeanem Lucem - tracky: Vltava, Beautifull Love a mnoho dalších...)

14.4 2017 - 17. narozeniny Disco Apollo - DJ Michael Burian

Více o akci se dozvíte na události akce ZDE

Soutěžíme o šest vstupů, VIP kartu a kýbl vodky se Semtexem pro jednoho výherce. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Na kolikátém místě se umístil v prestižní anketě rádia Evropa 2 Michael Burian v kategorii "DJ roku 2016"?

1) 1. místo
2) 10. místo

Své odpovědi zasílejte až do 13.4.2017 12:00hod  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Michael Burian a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí! 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď: a)

Výherce: Zbyněk Teska


Autor: - i -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.