PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Malá Tea se před plným sálem podepsala Tomaši Klusovi, dostala pusu

Malá Tea se před plným sálem podepsala Tomaši Klusovi, dostala pusu

Čtvrtek, 23.03.2017 / fotoreport

 

Táborský festival vína přivezl do Hotelu Palcát v Táboře písničkáře, sportovce a herce Tomáše Kluse. V rámci Recykle tour vystoupil s jeho Cílovou skupinou v pátek 17. března před narvaným sálem hotelu. Zazpívat si s ním přišlo zhruba 1400 lidí, včetně šestileté Tey Kučerové, která bojuje s neobvyklým typem rakoviny (celý příběh ZDE). Za Teou nakonec Tomáš přišel až na balkon, dostala pusu a za odměnu se mu podepsala. Radost a dojetí nelze popsat.. 

Zájemci mohou Teu a její rodinu podpořit. Její maminka nyní musí Teu vozit do pražské Motole, vybrané peníze tak přispějí na cesty. Darovat lze peníze na transparentní účet: 2700977831 / 2010, majitelem účtu je Nadační fond Dobrá srdce, účet nese stejné jméno. Variabilní symbol je 7012016, zpráva pro příjemce: Dar pro Teu. Více ZDE.

Táborský festival vína stále pokračuje a pořadatelé rovněž zvažují podporu nemocné dívky. Festival vyvrcholí v sobotu 8. dubna velkou přehlídkou, koštem vín z Moravy a Čech, na němž se od  13 hodin představí na sále Hotelu Palcát přes 18 předních vinařů. Více na www.festival-vina.cz nebo na facebooku ZDE.  Fotografie


Autor: David Peltán