PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Plisované sukně: Zahoďte džíny a buďte na jaře elegantní!

Plisované sukně: Zahoďte džíny a buďte na jaře elegantní!

Neděle, 12.03.2017 / móda

 

Strašně se mi libí. Neměla jsem ještě odvahu si ji vyzkoušet. Bojím se, že mi nebude slušet. Tak se raději jenom dívám. Všude. Na Pinterestu, Instagramu... Vy už ji máte? Pokud ano, máte vyhráno. A vy ostatní na nic rozhodně nečekejte jako já a omrkněte pár krámů. Jděte do ní!

Už to zkrátka není jenom móda úřednic a učitelek. S plisovanou sukní probudíte nový život ve vašem šatníku. Proto by tam jemně skládaná sukně neměla chybět. Ať už patříte mezi romantické duše nebo milovnice drsnějšího stylu s rockovými prvky, přesvědčte se, že tahle sukně je fakt super univerzálním kouskem a sestavit s ní outfit musí být hračka a hlavně zábava. Dovedu si si k ní přestavit jak tenisky, mokasíny i kotníčkové boty. Džísku, sako, bomber. Rolák, halenku, tílko. Silonky, legíny... Plisování zkrátka zažívá boom. Můžete v ní vypadat étericky nebo úplně normálně.


Nejvíc frčí ty v midi délce. Midi délky jsou všeobecně velkým módním hitem. Ale potkat můžete i maxi délky.

Tyto sukně však vyžadují určitá pravidla, která se rozhodně vyplatí dodržovat, abyste dosáhly perfektního vzhledu.

Nebuďte jako stará mladá

Podpatek nebo klínek. Nízké boty nechte doma v botníku. Plisovaná sukně se skvěle hodí jak do práce, tak na volná čas. Kombinujte s tričky s potisky a proužky.

Vyhněte se nabíraným halenkám
V kombinaci s nabíranou sukní vám to přidá akorát kila navíc. Zvolte proto jednoduchý vršek.

Doplňky
Mraky náramků, masivní náhrdelník a velké náušnice


Co dál potřebujete, abyste byly IN (proto jsem si ji raději ještě nezkoušela)

•Štíhlý pas
•Souměrné boky
•Dlouhé nohy


Plisovaná sukně má určitě něco do sebe. Zajímavou strukturou vždycky připoutá pozornost a vždycky s ní zabodujete, ať jste kde jste.A pokud nemůžete najít stále tu pravou, není těžké si ji sama vytvořit podle svých představ. Návod krok za krokem můžete najít na youtube, kde se to videi jenom hemží.


Foto: pinterest.com


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Smutný pátek. Zemřel textař Pavel Šrut i Avicii

V pátek 20. dubna přešly na druhý břeh dve rozličné osobnosti. V pouhých 28 letech opustil hudební scénu švédský Dj Avicii, jehož skladby jako Levels, The Nights, Wake Me Up nebo Hey Brother zná z doslechu asi každý. Zubatá si v pátek večer vzala také básníka, autora knížek pro děti, textaře a překladatele Pavla Šruta. Literátovi, který byl nositelem Ceny Jaroslava Seiferta, Státní ceny za literaturu i Magnesia Litera, bylo 78 let. Kromě známých Lichožroutů psal i pro časopisy Čtyřlístek i Mateřídoušku, mnozí také znají jeho textařskou tvorbu. Psal pro Petra Skoumala, Luboše Pospíšila, Michala Prokopa či Vladimíra Mišíka. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Dodo Gombár – Mezi nebem a ženou

Divadlo
Městské divadlo Český Krumlov
23.04.2018 od 19:30 hod.

 

Když se zhasne

Divadlo / komedie / komedie
KD Zliv, Dolní náměstí 585, Zliv
23.04.2018 od 19:00 hod.