PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o dva volné vstupy na představení Walls & Handbags v Divadle Oskara Nedbala

Soutěž o dva volné vstupy na představení Walls & Handbags v Divadle Oskara Nedbala

Středa, 22.02.2017 / soutěž

 

 Po loňském velmi úspěšném a originálním představení Loser[s] formace Losers Cirque Company Praha, kde jste kromě nadaných a urostlých tanečníků mohli vidět i známého DJ En.drua, dvojnásobného mistra ČR v beatboxu, se tato parta tanečních akrobatů na táborská divadelní prkna vrací.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Opět můžete očekávat představení s jasným příběhem a silnými výkony tentokát s názvem Walls & Handbags, jehož premiéra byla uvedena na Letní Letné a stalo se zároveň divadelní událostí roku 2015. Představení je poetickou a vtipnou podívanou se skvostnými artistickými výkony, jeho režie se ujali Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský – nejsledovanější, nejuznávanější a nejoceňovanější režijní tandem mladé generace. Svět akrobacie, chlapecké fantazie a zeď, za kterou se skrývá naše dětství. Asi každého malého chlapce žijícího v městské zástavbě fascinovali uzavřené dvorky za fádní fasádou ulic. Je to místo, kam lze v rámci všednodenních možností vyrazit na dobrodružnou expedici s nádechem zakázaného a tajemna. Stačilo jen přelézt zeď či prosmýknout se náhodně otevřenými domovními dveřmi cizího domu. Pětice dospělých mužů a jeden malý chlapec (gymnasta) nám připomenou, o čem jsme snívali, když jsme byli ještě malými dětmi.

Walls & Handbags
termín: pátek 3. 3. od 19 hodin, Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Účinkují: P. Horníček, L. Macháček, M. Ramba, V. Ramba, J. Panský, K. Unger

Více informací o představení naleznete na www.loserscirque.cz nebo na divadlotabor.cz

S kulturne.com soutěžíme o dva lístky pro jednoho výherce. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování. Soutěžní otázka se týká tvůrců pohybového divadla a zní

Jaká jména se skrývají pod označním SKUTR, která hru režíruje??

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na www.loserscirque.cz

Své odpovědi zasílejte až do 2.3.2017  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Walls & Handbags a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!

----------------------------------------------------------------
Správná odpověď: Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský

Výherce: Kateřina Princová


Fotografie


Autor: - i -

SMUTÉNKA: Zemřel hudebník Dario G. Hity znějí diskotékami dodnes

 Ve věku 53 let podlehl rakovině britský hudebník a producent Dario G, vlastním jménem Paul Spencer. Jeho hity v 90. letech dobily žebříčky hitparád a skladba Carneval de Paris se stala neoficiální hymnou mistrovství světa ve fotbale ve Francii 1998 a následně byla reinkarnovaná v roce 2002 na mistrovství světa ve fotbale v Jižní Koreji. Skvěle si ale vedly i další skladby, například Sunchyme nebo Voices, která byla použita ve filmu Pláž. Jeho písně zní diskotékami, rádii i počítačovými hrami stále. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Laco Deczi & Celula New York

Hudba / koncert / jazz - fusion
Kamenáč music art pub
19.06.2024 od 19:00 hod.

 

Spolektiv

Hudba / koncert / folk
SoStánek
19.06.2024 od 19:00 hod.