PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o dva volné vstupy na představení Walls & Handbags v Divadle Oskara Nedbala

Soutěž o dva volné vstupy na představení Walls & Handbags v Divadle Oskara Nedbala

Středa, 22.02.2017 / soutěž

 

 Po loňském velmi úspěšném a originálním představení Loser[s] formace Losers Cirque Company Praha, kde jste kromě nadaných a urostlých tanečníků mohli vidět i známého DJ En.drua, dvojnásobného mistra ČR v beatboxu, se tato parta tanečních akrobatů na táborská divadelní prkna vrací.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Opět můžete očekávat představení s jasným příběhem a silnými výkony tentokát s názvem Walls & Handbags, jehož premiéra byla uvedena na Letní Letné a stalo se zároveň divadelní událostí roku 2015. Představení je poetickou a vtipnou podívanou se skvostnými artistickými výkony, jeho režie se ujali Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský – nejsledovanější, nejuznávanější a nejoceňovanější režijní tandem mladé generace. Svět akrobacie, chlapecké fantazie a zeď, za kterou se skrývá naše dětství. Asi každého malého chlapce žijícího v městské zástavbě fascinovali uzavřené dvorky za fádní fasádou ulic. Je to místo, kam lze v rámci všednodenních možností vyrazit na dobrodružnou expedici s nádechem zakázaného a tajemna. Stačilo jen přelézt zeď či prosmýknout se náhodně otevřenými domovními dveřmi cizího domu. Pětice dospělých mužů a jeden malý chlapec (gymnasta) nám připomenou, o čem jsme snívali, když jsme byli ještě malými dětmi.

Walls & Handbags
termín: pátek 3. 3. od 19 hodin, Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Účinkují: P. Horníček, L. Macháček, M. Ramba, V. Ramba, J. Panský, K. Unger

Více informací o představení naleznete na www.loserscirque.cz nebo na divadlotabor.cz

S kulturne.com soutěžíme o dva lístky pro jednoho výherce. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování. Soutěžní otázka se týká tvůrců pohybového divadla a zní

Jaká jména se skrývají pod označním SKUTR, která hru režíruje??

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na www.loserscirque.cz

Své odpovědi zasílejte až do 2.3.2017  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Walls & Handbags a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!

----------------------------------------------------------------
Správná odpověď: Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský

Výherce: Kateřina Princová


Fotografie


Autor: - i -

Smuténka: Zemřel člen Monty Pythonů Terry Jones

Světem letí blesková zpráva. Zubatá si přišla pro herce, komika, režiséra a člena Monty Pythonů Terryho Jonese. Zemřel ve věku 77 let, od roku 2016 bojoval s demencí. Jones spolurežíroval filmy Monty Python a Svatý Grál, Monty Python: Život Briana a Smysl života. Krom toho se věnoval tvorbě dokumentárních filmů, seriálům (Mladá Indiana Jones),napsal i bezmála 20 knih pro děti. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Pavel Petrman / Co všechno ví Google?

Ostatní / setkání / beseda
Jednota
22.01.2020 od 18:00 hod.

 

Civilizace

Divadlo / komedie / Komedie
Divadlo Univerzita Tábor, Vančurova 2904, Tábor 390 01
22.01.2020 od 19:00 hod.