PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o dva volné vstupy na představení Walls & Handbags v Divadle Oskara Nedbala

Soutěž o dva volné vstupy na představení Walls & Handbags v Divadle Oskara Nedbala

Středa, 22.02.2017 / soutěž

 

 Po loňském velmi úspěšném a originálním představení Loser[s] formace Losers Cirque Company Praha, kde jste kromě nadaných a urostlých tanečníků mohli vidět i známého DJ En.drua, dvojnásobného mistra ČR v beatboxu, se tato parta tanečních akrobatů na táborská divadelní prkna vrací.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Opět můžete očekávat představení s jasným příběhem a silnými výkony tentokát s názvem Walls & Handbags, jehož premiéra byla uvedena na Letní Letné a stalo se zároveň divadelní událostí roku 2015. Představení je poetickou a vtipnou podívanou se skvostnými artistickými výkony, jeho režie se ujali Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský – nejsledovanější, nejuznávanější a nejoceňovanější režijní tandem mladé generace. Svět akrobacie, chlapecké fantazie a zeď, za kterou se skrývá naše dětství. Asi každého malého chlapce žijícího v městské zástavbě fascinovali uzavřené dvorky za fádní fasádou ulic. Je to místo, kam lze v rámci všednodenních možností vyrazit na dobrodružnou expedici s nádechem zakázaného a tajemna. Stačilo jen přelézt zeď či prosmýknout se náhodně otevřenými domovními dveřmi cizího domu. Pětice dospělých mužů a jeden malý chlapec (gymnasta) nám připomenou, o čem jsme snívali, když jsme byli ještě malými dětmi.

Walls & Handbags
termín: pátek 3. 3. od 19 hodin, Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Účinkují: P. Horníček, L. Macháček, M. Ramba, V. Ramba, J. Panský, K. Unger

Více informací o představení naleznete na www.loserscirque.cz nebo na divadlotabor.cz

S kulturne.com soutěžíme o dva lístky pro jednoho výherce. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování. Soutěžní otázka se týká tvůrců pohybového divadla a zní

Jaká jména se skrývají pod označním SKUTR, která hru režíruje??

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na www.loserscirque.cz

Své odpovědi zasílejte až do 2.3.2017  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Walls & Handbags a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!

----------------------------------------------------------------
Správná odpověď: Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský

Výherce: Kateřina Princová


Fotografie


Autor: - i -

Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Spisovatelé do knihoven - Olina Stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven - olina stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
městská knihovna veselí nad lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Čína

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
23.10.2018 od 18:00 hod.