PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Trumpety a nadupaný beat. Hip-hopová legenda Delinquent Habits se vrací

Trumpety a nadupaný beat. Hip-hopová legenda Delinquent Habits se vrací

Úterý, 24.01.2017 / článek

 

Legendární latino americká hip-hopová skupina Delinquent Habits, která je známá originálním spojením mexických trumpet s ostrým hip-hopovým groovem, vyráží na své turné a nevynechá ani Českou republiku. Chce tak představit zbrusu novou desku It Could Be Round Two. Kapela potěší milovníky hip hopu v Praze, Brně a Šumperku. 

Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Skupina předvede svůj pověstný mix mexické latino muziky a hip hopu 30. března v Praze, o den později v Brně a poté v Šumperku.

Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich naplněné koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech. 

Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, hrají od roku 1991 a proslavilo je hned první debutové album s názvem Delinquent Habits (1996), které produkoval slavný rapper Sen Dog (Cypress Hill), jenž na desce také účinkoval. Od té doby vydali sedm desek a nespočet singlů. 

Největším jejich hitem je zřejmě skladba Return of the Tres, známý jako ústřední melodie hollywoodské komedie Double Take (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni milovníci houpavého žánru ale znají legendární hity Tres Delinquentes nebo Merry Go Round.

Vstupenky na koncerty jsou k dostání v síti GoOut a SmsTicket.


Autor: - i, dap -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.

 

Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.