PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Trumpety a nadupaný beat. Hip-hopová legenda Delinquent Habits se vrací

Trumpety a nadupaný beat. Hip-hopová legenda Delinquent Habits se vrací

Úterý, 24.01.2017 / článek

 

Legendární latino americká hip-hopová skupina Delinquent Habits, která je známá originálním spojením mexických trumpet s ostrým hip-hopovým groovem, vyráží na své turné a nevynechá ani Českou republiku. Chce tak představit zbrusu novou desku It Could Be Round Two. Kapela potěší milovníky hip hopu v Praze, Brně a Šumperku. 

Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Skupina předvede svůj pověstný mix mexické latino muziky a hip hopu 30. března v Praze, o den později v Brně a poté v Šumperku.

Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich naplněné koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech. 

Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, hrají od roku 1991 a proslavilo je hned první debutové album s názvem Delinquent Habits (1996), které produkoval slavný rapper Sen Dog (Cypress Hill), jenž na desce také účinkoval. Od té doby vydali sedm desek a nespočet singlů. 

Největším jejich hitem je zřejmě skladba Return of the Tres, známý jako ústřední melodie hollywoodské komedie Double Take (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni milovníci houpavého žánru ale znají legendární hity Tres Delinquentes nebo Merry Go Round.

Vstupenky na koncerty jsou k dostání v síti GoOut a SmsTicket.


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Odpočívej ve svém pokoji

Divadlo / s Danielou Kolářovou a Martou Vančurovou
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
23.04.2019 od 19:00 hod.

 

Robin Kopecký - Etika pro autonomní vozy

Ostatní / Science Café
DON klub
23.04.2019 od 19:00 hod.

 

Mandala

Ostatní / workshop / přednáška+workshop
Ayurveda Domeček, Čéčova 965, České Budějovice
23.04.2019 od 18:00 hod.

 

Poslední důvod, proč se nezabít

Divadlo / drama
Městské divadlo Český Krumlov
23.04.2019 od 19:30 hod.