PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Trumpety a nadupaný beat. Hip-hopová legenda Delinquent Habits se vrací

Trumpety a nadupaný beat. Hip-hopová legenda Delinquent Habits se vrací

Úterý, 24.01.2017 / článek

 

Legendární latino americká hip-hopová skupina Delinquent Habits, která je známá originálním spojením mexických trumpet s ostrým hip-hopovým groovem, vyráží na své turné a nevynechá ani Českou republiku. Chce tak představit zbrusu novou desku It Could Be Round Two. Kapela potěší milovníky hip hopu v Praze, Brně a Šumperku. 

Formace Delinquent Habits se opět vrací v originálním složení obou MC, kteří jsou zakládajícími členy. Skupina předvede svůj pověstný mix mexické latino muziky a hip hopu 30. března v Praze, o den později v Brně a poté v Šumperku.

Delinquent Habits se za posledních 20 let hraní v České republice stali legendou hip-hopové scény, o čemž svědčí jejich naplněné koncerty v Praze, Brně, Ostravě, Frýdku Místku, Třebíči, Lysé nad Labem a jiných navštívených městech. 

Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, hrají od roku 1991 a proslavilo je hned první debutové album s názvem Delinquent Habits (1996), které produkoval slavný rapper Sen Dog (Cypress Hill), jenž na desce také účinkoval. Od té doby vydali sedm desek a nespočet singlů. 

Největším jejich hitem je zřejmě skladba Return of the Tres, známý jako ústřední melodie hollywoodské komedie Double Take (Super finta 2001). Tato skladba se také objevila v reklamě firmy Nike. Asi všichni milovníci houpavého žánru ale znají legendární hity Tres Delinquentes nebo Merry Go Round.

Vstupenky na koncerty jsou k dostání v síti GoOut a SmsTicket.


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Loutkový festival 2018

Pro děti / Loutkové pohádky
Spektrum Sezimovo Ústí
20.10.2018 - 21.10.2018 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Radost být matkou, radost být dcerou

Ostatní / benefiční workshop
Strom setkávání, Nová 99, Písek
20.10.2018 od 14:00 hod.

 

StudentJam

Hudba / festival
Divadlo Oskara Nedbala - d klub
20.10.2018 od 16:00 hod.

 

Třetí ročník drakiády v soběslavském aeroklubu

Ostatní / setkání
Aeroklub - letiště
20.10.2018 od 11:00 hod.