PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


S konopím proti akné. Soutěž o kosmetiku Cutishelp

S konopím proti akné. Soutěž o kosmetiku Cutishelp

Pátek, 13.01.2017 / soutěž

 

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Součástí kompletní péče jsou také krémy. CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren. Více informaci a kompletní nabídka na www.CutisHelp.com

S kulturne.com soutěžíme o tři balíčky. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Z kolika produktů se skládá řada CutisHelp Sensi-Base pro suchou a přecitlivělou pokožku?

a) ze dvou
b) ze tří
c) ze čtyř


Poradíme, že správnou odpověď naleznete na www.cutishelp.com

Své odpovědi zasílejte až do 29.1.2017 na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte CutisHelp 17-1 a nezapomeňte uvést kontaktní údaje včetně adresy pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!

--------------------------------------------------------------------------------
Správná odpověď: ze dvou

Výherci: Tereza Lysá, Vendula Žáková, Dominik HlavicaAutor: kulturne.com