PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Konopná lékárna CutisHelp. Soutěž o balíček kosmetiky

Konopná lékárna CutisHelp. Soutěž o balíček kosmetiky

Středa, 21.12.2016 / soutěž

 

Vánoce jsou za námi, ale potěšit své blízké můžete i v novém roce. Darujte jim konopnou zdravotní kosmetiku české značky CutisHelp a nebo zkuste vyhrát balíček na Kulturne.com. V sortimentu CutisHelp se najde něco pro každého! A pár tipů pro Vás máme niže

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Pro maminku – zklidňující pleťový krém SENSI-BASE, který dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled. Krém je lehký a dobře se vstřebává.

Pro tatínka – konopné mazání MENTOLEN, určené pro masáže a zevní aplikaci při únavě či namožení, větší fyzické zátěži a po sportu. Je výborné při bolestech pohybového aparátu a má výrazný příjemný chladivý efekt.

Pro babičku – konopná mast DEFEKT na drobná poranění z domácnosti i zahrádky jako např. škrábnutí, říznutí, odřeniny či spáleniny. Mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné.

Pro dědečka – konopné mazání DOLOR-END, které je vysoce účinné při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu.

Pro velkou sestru – denní a noční krém AKNÉ. Tyto antibakteriální krémy pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

Pro malého brášku – krém MIMI EKZÉM. Speciální přípravek účinně zklidní nepříjemné projevy ekzému a dokonale zvláční, zklidní a vyživí jemnou dětskou pokožku.

Účinnou složkou produktů značky CutisHelp je olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí. Produkty této značky, které jsou doporučovány odbornými lékaři, obdržíte výhradně v síti lékáren. Jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Produkty CutisHelp! koupíte v každé dobré lékárně.  Více na www. CutisHelp.com
 
S kulturne.com soutěžíme navíc o tři balíčky. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Jaké další produkty kromě nočního a denního krému obsahuje řada CutisHelp akné?

a) micelární vodu a mycí emulzi
b) micelární vodu a tělový balzám
c) tělový balzám a mycí emulzi

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na  www. CutisHelp.com

Své odpovědi zasílejte až do 10.1.2017  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte CutisHelp 16-12 a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Správná odpověď: a)

Výherci:

P.Povolný
M.Švambergová
K.DvořákAutor: - jp, kulturne.com -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Terapie tvorbou

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
30.11.2023 od 17:30 hod.

 

Karel Vepřek

Hudba / koncert / folk
Městská knihovna
30.11.2023 od 18:00 hod.

 

Ztratit se v lese

Ostatní / setkání / beseda
Divadlo Oskara Nedbala
30.11.2023 od 19:00 hod.

 

Pecha Kucha Night - 27.

Ostatní / setkání
F.A. Gerstnera 2, eon
30.11.2023 od 19:30 hod.