PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Předprodej na další ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice už běží

Předprodej na další ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice už běží

Pátek, 18.11.2016 / článek

 

Open Air Musicfest Přeštěnice, to je legendární hudební festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání, který patří mezi dvacítku nejprestižnějších českých hudebních festivalů. Předprodej vstupenek na 17. ročník tohoto festivalu se již naplno rozjel. Vstupenky na celý festival se nyní prodávají za akční cenu 490 Kč. Za tuto cenu totiž zbývá už jen posledních několik set vstupenek do přeštěnického festivalového areálu.

Další ročník festivalu se uskuteční v pátek 30. června a v sobotu 1. července. Pro všechny nedočkavé je navíc na čtvrtek 29. června připraven festivalový večírek. Organizátoři akce chystají nabitý program - seznam účinkujících bude postupně představován počátkem příštího roku.

Cena vstupenky na celý festival (včetně čtvrtečního festivalového večírku) je k mání za akční cenu 490 Kč, vstupenka na pátek či na sobotu stojí 350 Kč a na čtvrteční festivalový večírek budete vpuštěni za 100 Kč. Vstupenky na festival lze zakoupit v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, na pokladně milevského kina, nebo si je lze opatřit online z pohodlí domova v síti www.milevskem.cz.


Více informací na  www.prestenice.czwww.facebook.com/prestenice


Fotografie


Autor: - i -


Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Kolega Mela Gibsona

Divadlo
Kulturní dům, U Nádraží 602
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Misery

Divadlo / jiný / horror - thiller
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.