PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o volné vstupy na festival čokolády

Soutěž o volné vstupy na festival čokolády

Pondělí, 10.10.2016 / soutěž

 

Další ročník Festivalu čokolády v Táboře, který se uskuteční o víkendu 15. a 16. října, nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie a přivítá spousty vzácných a zajímavých hostů. Hlavní program se odehrává v sále hotelu Palcát, ale vstupenky vám platí také do Muzea čokolády a marcipánu v historickém centru.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

V programu hlavního sálu vystoupí v talk show například majitelé manufaktury Jordi´s z Hradce Králové, významný český sběratel čokoládových obalů Stanislav Krámský, lektorka a cukrářka Lucie Průšová nebo herci Miroslav Šimůnek a Nela Boudová. Budeme také vařit, resp. budou vařit špičkoví mistři v oboru - David Šašek (restaurace CODA Praha), Tomáš Levý (Praha), Ondřej Dvořák (hotel Gold Chotoviny).

V prostorách hotelu Palcát návštěvníci najdou čokoládové wellness, čokoládovou "řeku" i kuchyň, ve které se budou vyrábět čokolády a pralinky přímo před vašima očima. Vrcholem programu je jistě módní přehlídka modelů z čokolády.

Pro děti je vyčleněn malý sál s pohádkami, dílnami, kouzelníkem a profesionálním dětským koutkem. Děti do 140 cm mají vstup zdarma.

A chcete-li si užít naplno i uličky Starého města, pak můžete procházku směrovat od čokolády k čokoládě, protože ve vybraných podnicích jsou připraveny volné degustace čokolády a rumu, kávy, portského, nebo sladkých vín. V muzeu čokolády budou na programu zážitkové kurzy a v kavárně COffee und Tee přednášky a degustace Jordi´s či čokoládových lanýžů.

V rámci festivalu proběhne také druhý ročník soutěže SACHR DORT ROKU 2016.

Festival čokolády obsadil v soutěži Czech Event Awards 2016 druhé místo v kategorii festivaly.

S kulturne.com soutěžíme o 6 volných vstupů. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Kolikátý ročník festivalu čokolády v Táboře se bude konat?

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na www.festivalcokoladytabor.cz nebo na události ZDE

Své odpovědi zasílejte až do 14.10.2016  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Festival čokolády a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!
 
-------------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď: 3. ročník

Výherci: Helena Rozumová, Simona Broncová, Václav Pražák, Petr Povolný, Pavlína Pechušková a Jana Řežábková. 
Fotografie


Autor: kulturne.com