PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o volné vstupy na festival čokolády

Soutěž o volné vstupy na festival čokolády

Pondělí, 10.10.2016 / soutěž

 

Další ročník Festivalu čokolády v Táboře, který se uskuteční o víkendu 15. a 16. října, nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie a přivítá spousty vzácných a zajímavých hostů. Hlavní program se odehrává v sále hotelu Palcát, ale vstupenky vám platí také do Muzea čokolády a marcipánu v historickém centru.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

V programu hlavního sálu vystoupí v talk show například majitelé manufaktury Jordi´s z Hradce Králové, významný český sběratel čokoládových obalů Stanislav Krámský, lektorka a cukrářka Lucie Průšová nebo herci Miroslav Šimůnek a Nela Boudová. Budeme také vařit, resp. budou vařit špičkoví mistři v oboru - David Šašek (restaurace CODA Praha), Tomáš Levý (Praha), Ondřej Dvořák (hotel Gold Chotoviny).

V prostorách hotelu Palcát návštěvníci najdou čokoládové wellness, čokoládovou "řeku" i kuchyň, ve které se budou vyrábět čokolády a pralinky přímo před vašima očima. Vrcholem programu je jistě módní přehlídka modelů z čokolády.

Pro děti je vyčleněn malý sál s pohádkami, dílnami, kouzelníkem a profesionálním dětským koutkem. Děti do 140 cm mají vstup zdarma.

A chcete-li si užít naplno i uličky Starého města, pak můžete procházku směrovat od čokolády k čokoládě, protože ve vybraných podnicích jsou připraveny volné degustace čokolády a rumu, kávy, portského, nebo sladkých vín. V muzeu čokolády budou na programu zážitkové kurzy a v kavárně COffee und Tee přednášky a degustace Jordi´s či čokoládových lanýžů.

V rámci festivalu proběhne také druhý ročník soutěže SACHR DORT ROKU 2016.

Festival čokolády obsadil v soutěži Czech Event Awards 2016 druhé místo v kategorii festivaly.

S kulturne.com soutěžíme o 6 volných vstupů. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Kolikátý ročník festivalu čokolády v Táboře se bude konat?

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na www.festivalcokoladytabor.cz nebo na události ZDE

Své odpovědi zasílejte až do 14.10.2016  na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Festival čokolády a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!
 
-------------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď: 3. ročník

Výherci: Helena Rozumová, Simona Broncová, Václav Pražák, Petr Povolný, Pavlína Pechušková a Jana Řežábková. 
Fotografie


Autor: kulturne.com

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Babetto párty

Ostatní / sraz Babett - Babetto párty
Vlčeves
21.07.2018 od 12:00 hod.

 

Veselská ozvěna 2018 - doteky tónů

Hudba / koncert
Kostel sv. Martina Bošilec
21.07.2018 od 19:00 hod.

 

Footfest 2018

Hudba / festival / rock - fotbal
Fotbalový stadion
21.07.2018 od 14:00 hod.