PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o volné vstupy na Prokop Andršt Hrubý trio v Univerzitě

Soutěž o volné vstupy na Prokop Andršt Hrubý trio v Univerzitě

Neděle, 15.05.2016 / soutěž

 

V pátek 20. května vystoupí v táborském Společenském centru Univerzita Michal Prokop, Luboš Andršt, Jan Hrubý Trio. Hlavní postavou tria je  bezesporu Michal Prokop, který je pro mnohé kritiky a fanoušky nepřekonatelný zpěvák, který svou plodnou hudební kariéru, jež bývá spojována s kapelou Framus Five a hudebními žánry blues, rock a soul, zahájil už v době vysokoškolských studií v 60. letech.

Soutěž byla ukončena.

Hudební osobnost s širokým záběrem činností - skladatel, kytarista, moderátor, bývalý politik, je nositelem významných ocenění jako jsou Řád umění a literatury Francouzské republiky (1995), titul nejlepší zpěvák 1. československého Beatového festivalu v Praze (1967) nebo zpěvák roku časopisu Melodie (1988) a držitel několika platinových a zlatých desek a člen Beatové síně slávy Radia Beat (2007).  Více na WWW.MICHALPROKOP.CZ

Prokop Andršt Hrubý Trio
Trio, které tvoří lídr kapely Framus Michal Prokop, nadžánrový kytarista Luboš Andršt a neméně všestranný houslista Jana Hrubý, vzniklo v roce 1987 a k jeho zvuku a stylu přispěli všichni členové stejným dílem. Písničkový základ je rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a s jazzrockem i osobitou hrou Jana Hrubého na elektrifikované housle. Ve společné produkci tak vzniká i řada volných instrumentálních ploch. Kapela hraje v dobré formě, koncert má příjemnou civilní atmosféru i zvuk a je z něho cítit radost z bezstarostného muzicírování bez exhibice.


A jak vyhrát v soutěži o 2x2 volné vstupy? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Jaké významné životní jubileum oslaví Michal Prokop tento rok?

Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@kuturne.com, do předmětu zadejte Prokop a nezapomeňte uvést kontaktní údaje v případě výhry. Soutěžíme až do 19.5.2016 


Správná odpověď: 70 let

Výherci: Petr Hajduch a Petra Krejčová


Autor: - i -

Dvě jihočeské kapely mají Anděla

 Vyhlašování žánrových cen Anděl 2017 udělalo radost dvěma jihočeským kapelám.  V kategorii Hard & Heavy totiž zvítězila blackmetalová legenda Master's Hammer s albem Formulae. Její frontman, publicista a typograf František Štorm žije v Domaníně u Třeboně. Ve skupině  Punk a hard core vybojovala s albem Fragmenty vášní nejvíce hlasů punková kapela Ucházím z Prachaticka. Žánrové ceny v deseti kategoriích byly předány v Lucerna Music Baru v Praze.   (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Na miskách vah

Divadlo / drama
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
23.05.2017 od 19:00 hod.

 

Partnerská komunikace, zpracování emocí, aby se nám dobře žilo

Ostatní / beseda
Cesty Zdraví, Budějovická 723, Tábor
23.05.2017 od 17:00 hod.

 

Budějovický Majáles 2017

Festival / studentský festival
České Budějovice
23.05.2017 - 26.05.2017
vícedenní akce

 

Hraju, zpívám, tancuju...

Ostatní
Dům kultury Milevsko
23.05.2017 od 16:00 hod.