PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o volné vstupy na Prokop Andršt Hrubý trio v Univerzitě

Soutěž o volné vstupy na Prokop Andršt Hrubý trio v Univerzitě

Neděle, 15.05.2016 / soutěž

 

V pátek 20. května vystoupí v táborském Společenském centru Univerzita Michal Prokop, Luboš Andršt, Jan Hrubý Trio. Hlavní postavou tria je  bezesporu Michal Prokop, který je pro mnohé kritiky a fanoušky nepřekonatelný zpěvák, který svou plodnou hudební kariéru, jež bývá spojována s kapelou Framus Five a hudebními žánry blues, rock a soul, zahájil už v době vysokoškolských studií v 60. letech.

Soutěž byla ukončena.

Hudební osobnost s širokým záběrem činností - skladatel, kytarista, moderátor, bývalý politik, je nositelem významných ocenění jako jsou Řád umění a literatury Francouzské republiky (1995), titul nejlepší zpěvák 1. československého Beatového festivalu v Praze (1967) nebo zpěvák roku časopisu Melodie (1988) a držitel několika platinových a zlatých desek a člen Beatové síně slávy Radia Beat (2007).  Více na WWW.MICHALPROKOP.CZ

Prokop Andršt Hrubý Trio
Trio, které tvoří lídr kapely Framus Michal Prokop, nadžánrový kytarista Luboš Andršt a neméně všestranný houslista Jana Hrubý, vzniklo v roce 1987 a k jeho zvuku a stylu přispěli všichni členové stejným dílem. Písničkový základ je rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a s jazzrockem i osobitou hrou Jana Hrubého na elektrifikované housle. Ve společné produkci tak vzniká i řada volných instrumentálních ploch. Kapela hraje v dobré formě, koncert má příjemnou civilní atmosféru i zvuk a je z něho cítit radost z bezstarostného muzicírování bez exhibice.


A jak vyhrát v soutěži o 2x2 volné vstupy? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Jaké významné životní jubileum oslaví Michal Prokop tento rok?

Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@kuturne.com, do předmětu zadejte Prokop a nezapomeňte uvést kontaktní údaje v případě výhry. Soutěžíme až do 19.5.2016 


Správná odpověď: 70 let

Výherci: Petr Hajduch a Petra Krejčová


Autor: - i -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.