PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vstupenky na Mighty Sounds mizí. Láká syn Boba Marleyho, Skindred či Perkele

Vstupenky na Mighty Sounds mizí. Láká syn Boba Marleyho, Skindred či Perkele

Středa, 10.02.2016 / článek

 

Festival Mighty Sounds potěšil milovníky klasického reggae oznámením, že do Tábora přijede Julian Marley, syn jamajské legendy Boba Marleyho. Nejnověji pořadatelé přidali na seznam vystupujících dvanáctého ročníku, který se uskuteční od 22. do 24. července, kapely Skindred nebo Being As An Ocean. Poprvé v historii byla vyprodána nejen první, ale i druhá vlna předprodeje vstupenek. 

Festival už na konci roku naznačil, že letošní ročník žánrového festivalu, který nemá v České republice obdoby, bude kvalitně obsazen. K ceněným interpretům, jako jsou Irie Révoltés, The Casualties, Perkele nebo The Locos nyní přibyla další velká jména. Po Ky-Mani Marleym do Tábora na Čápův dvůr letos v červenci přijede další syn velikána reggae, Julian Marley & Uprising. Stále početnější fanouškovskou základnu potěší návrat šílených metal-reggae-punkových Skindred, kteří představí své nové album Volume. K post-hardcorové špičce patří kalifornští Being As An Ocean, kteří v loňském roce vydali skvělou eponymní desku a v roce 2014 na Mighty Sounds totálně rozsekali stan.   

Že je letos line-up atraktivní pro domácí i zahraniční fanoušky, potvrzuje i fakt, že poprvé v historii byla vyprodána nejen první, ale i druhá vlna předprodeje vstupenek. V tuto chvíli je možné lístek na Mighty Sounds 2016 dostat nejlevněji ve vybraných kamenných obchodech za 1190 Kč nebo na webu festivalu či v síti GoOut za 1250 Kč. Veškeré informace o dalších jménech v line-upu i o předprodeji vstupenek jsou k nalezení na www.mightysounds.cz. Sledujte i facebook ZDE nebo Twitter ZDE a partnerský web Kulturne.com. Vzpomínka na Being as an Ocean ve fotkách ZDE


Julian Marley
 Skindred


Being As An Ocean


Aftermovie Mighty Sounds 2015Fotografie


Autor: - i,dap -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


Formaggi della bella italia

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
28.02.2020 od 19:00 hod.

 

Pod sněhem

Divadlo / drama / Trefná psychologická sonda
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
28.02.2020 od 19:00 hod.

 

Ples města Milevska

Hudba
Dům kultury Milevsko
28.02.2020 od 19:30 hod.

 

Večer s písničkáři: BARA a Fabian Berka

Hudba / koncert
Garage Tábor
28.02.2020 od 20:00 hod.