PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Program festivalu Mighty Sounds už kyne

Program festivalu Mighty Sounds už kyne

Pátek, 18.12.2015 / zpráva

 

Program festivalu Mighty Sounds, který se uskuteční na letišti u Čápova dvora v Táboře od 22. do 24. července 2016, se plní. Pořádnou porci žánrových jmen do programu ohlásili ještě před koncem roku jeho pořadatelé. Na seznamu hvězdných jmén přibyli napříkladMad Sin a miláčci českého publika Irie Révoltés.

Line-up festivalu Mighty Sounds se nečekaně rychle plní a to rovnou žánrovými esy. Příznivci legendárního street punku se hned po spuštění předprodeje mohli začít těšit na The Casualties. Nejnověji pak pořadatelé oznámili, že se do Tábora vrátí českým publikem zbožňovaní Irie Révoltés, kteří skvěle kombinují ska, hip-hop, punk a dancehall. Milovníci rockabilly ocení Mad Sin, kteří jsou ve svém žánru nepřehlédnutelní. Nejen pro ty, kdo žijí rock’n’rollem, jsou tím pravým švédští The Bones. Vedlejší projekt jednoho z frontmanů kultovních Ska-P, The Locos, do Tábora doveze ska punkovou smršť.

Výčet kapel je ale už teď úctyhodný, na seznamu jsou dál například First Blood, Silverstein, Los Fastidios, The Rumjacks, The Peacocks, Bloodsucking Zombies from Outer Space, The Real McKenzies a celá řada dalších. Výjimečně brzy byl také oznámen první výběr z domácí nabídky, na dvanáctém vydání festivalu si zahrají Pipes and Pints, Švihadlo, The Fialky, Punk Floid, Ting nebo Pub Animals.

Vstupenky na festival lze nyní pořídit za 990 Kč ve vybraných kamenných obchodech nebo za 1050 Kč přes stránky festivalu a v síti GoOut. Všechny informace o rozrůstajícím se programu, o vstupenkách a jejich cenách a o možnostech stanování a parkování najdete na www.mightysounds.czwww.facebook.com/mightysoundstwitter.com/MightySounds
 


Autor: - i, dap -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


Relaxační malba pro dospělé

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
21.10.2019 od 17:30 hod.

 

Bajkal

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
21.10.2019 od 18:00 hod.