PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mafia Records slaví narozeniny. Graffiti jam zakončí Rytmus či Marpo

Mafia Records slaví narozeniny. Graffiti jam zakončí Rytmus či Marpo

Pátek, 18.09.2015 / článek

 

Odpoledne pro pouliční výtvarníky a večer plný hiphopových interpretů jako Rytmus, Marpo & TroubleGang či ElNino. Tak bude vypadat sobota 19.září v Táboře.


Graffiti jam se vrací do Tábora po dlouhých letech. „Pokud jste z těch, co si pamatují, není potřeba cokoliv dodávat, pokud si staré graffiti jamy nepamatujete, tak doražte v sobotu odpoledne na Pražské sídliště, kde se odehraje znovuobrození táborského graffiti jamu při bývalé 5.Základní škole. Pokud má někdo zájem si zamalovat, dejte vědět na michal@mafiarecords.cz,“ vyzývají pořadatelé z Mafia Records, kteří akci pořádají ke svým sedmým narozeninám.

Na zdi respiria naproti zimními stadionu se začne malovat ve 13 hodin. Akce se může zúčastnit zhruba 20 lidí a registrace je zdarma. K „práci“ zahraje Dj Ramel z Českých Budějovic. Nebude chybět bike arena, breakdance exhibice, nebo stůl s fingerboardem. Soutěžit se bude o vstupy na večerní program.

Ten vypukne ve 20hodin v táborském klubu Kotnov. „Ochutnávku show předvede rapper Marpo & TroubleGang. Ten chystá turné, které v říjnu nemine Tábor. Na místě dále uslyšíte ElNina, beatboxera BeatSolčiho nebo zpěvačku a rapperku Sia Sai a samozřejmě k dispozici bude celá banda, která sice není tolik vidět, ale maká každý den na tom, aby všechno ve vydavatelství fungovalo,“ doplňují pořadatelé. Vrcholem večera bude vystoupení rappera Rytmuse (Kontrafakt), jenž nyní dobývá kina časosběrným dokumentem Rytmus – sídliskový sen. Odpolední program je zdarma, za večerní část zaplatíte vstupné 199 korun.


Autor: dap -





SMUTÉNKA: Zemřel náčelník Divadla Pod Čarou Miroslav Pokča Pokorný

V nedožitých 61 letech zemřel po dlouhé nemoci principál, náčelník a zakladatel píseckého Divadlo Pod čarou a organizátor mnoha kulturních a společenských akcí na Písecku Miroslav Pokča Pokorný. Divadlo, klub zakládal v roce 2000 s přáteli ze šermířské skupin Rival. Od té doby tam přivezl nespočet skupin a uspořádal nesčetně představeních. Pod jeho taktovkou se konal také festival Rockem proti ROCKEM PROTI RAKOVINĚ open air festival Ražice nebo písecká Neckyáda na milované Otavě.  "Za kapelu 200ZBRANÍ i za sebe, ti moc chci poděkovat za všechno cos vykonal pro píseckou scénu. Bez tebe by v Písku byla kulturní bída a nuda. Pro Divadlo Pod čarou ses obětoval. Nikdy nezapomenem...," napsali například kamarádi a připojily se další stovky lidí i kapely jako UDG, Imodium, Krypton, Honza Křížek, Kámo, nahoď aj. I my se připojujeme. Upřímnou soustrast všem a děkujeme za společné akce i chvíle a nezištnou, srdíčkovou podporu kultury. Poslední rozloučení s Miroslavem Pokorným se bude konat v pátek 12. června v 10.30 hodin v Divadle Pod čarou. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Mezinárodní soutěžní výstava Foto na provázku

Výstava / Fotografie
Kino Strunkovice
06.06.2026 - 07.06.2026 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

Duhové divadlo

Divadlo / festival
Divadlo Fráni Šrámka
06.06.2026 od 12:00 hod.

 

Život ptáků

Ostatní / beseda / pro děti i dospělé - interaktivní podívaná
Přírodovědné muzeum Semenec
06.06.2026 od 10:00 hod.

 

Hasičem na zkoušku!

Ostatní / setkání / hra - reall zkouška - pro děti i dospělé
Stanice HZS Tábor
06.06.2026 od 10:00 hod.