PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Na Welcome to the Jungle se vrací Dj Flux

Na Welcome to the Jungle se vrací Dj Flux

Čtvrtek, 23.07.2015 / článek

 

 Rozžhavit střevíce nejen vedrem ale také muzikou se chystá prázdninový díl akce Welcome to the Jungle v táborském klubu Milenium. Jako hlavní hvězda se představí Dj Flux, který je československým DMC šampionem. S Dj Frikym tvoří Trouble Team, s nímž se v roce 2013 umístil na třetím místě světového finále DMC Team v Londýně. Návštěvníci pak na akci mohou slyšet hudbu od dalších zhruba deseti Dj´s. Start party elektronické hudby je v pátek 24. července ve 20 hodin.

Flux se hraní se věnuje přes 15 let a kromě vystoupení v klubech po Evropě také absolvoval roční turné po Číně v klubech v Pekingu a Shanghai. Na Welcome to the Jungle zahraje speciální drum&bassový set. Druhým hlavním hostem je Djka Theya, která hraje na největších klubových akcích v Praze. Dále party tradičně obohatí Soundpolis Dj´s Tao Maffa, Johny Player, Kituko, Dirty Boy a J-Cobb. Na druhé scéně vystoupí WATP Dj´s v sestavě Quadrall, B.Sick a Murdah. Vstupné bude po celý večer 60 korun.

DJ FLUX
DJ Flux je CZ/SK DMC šampion a rezidentní Dj Dancexxtravaganzy na EVROPĚ 2. Za svou 15 letou DJskou kariéru hrál již po celé Evropě a také absolvoval roční tour po čínských klubech v Pekingu a Shanghai. Spolupracuje jak s hudebními producenty, tak i hudebníly jako Adam Tvrdý, Jiří Stivín Jr. či Oliver Lowe. S Dj Frikym tvoří Trouble Team, se kterým se v roce 2013 umístili na 3. místě světového finále DMC Team v Londýně. Hudbu dělí pouze na dobrou a špatnou a proto je jeho hudební styl velmi pestrý. Jazz, Funky či RnB mu nedělá problém jako i Pop, House, Disko či Elektrodance. U nás ho můžete slyšet hrávat v klubech jako Paradox, Kotnov, Roxy, Sasazu, Radost Fx, Jazz Republic. Flux je multižánrový Dj, který vždy dobře ví, co hrát a z každé své show vytváří nezapomenutelný večírek.


Dj. Theya
Theya je pražská djane, původem z Pardubic, která objevila kouzlo gramofonů začátkem roku 2008. Již o rok později si pořizuje vlastní aparaturu a začíná s vytrvalým tréninkem. Její vášní byla vždy jazzová hudba smíšená s elektronickými prvky, kterou později objevila v nu jazzu kombinujícím elementy jazzu s moderní formou elektrické taneční muziky. Jazzovou harmonii a melodii si brzy přála spojit s něčím dalším – a to s výraznější basovou linkou, což brzy objevila v drum and bassu, který jí zcela učaroval . Ze všech drumandbassových subžánrů jí nejlépe sedly tyto - liquid funk a deep, a proto se její sbírka vinylů začala rychle rozrůstat tímto směrem. Její sety jsou harmonické a melodické a zároveň kladou důraz i na hutnou bassovou linku.

V roce 2010 jsme ji mohli slyšet poprvé živě v pražském klubu Le mirage, kde pravidelně hraje dodnes. Zanedlouho poté ji začalo lákat nejen na akcích hrát, ale také akce pořádat, a proto neváhala a využila nabídky přidat se k pražské skupině djs s názvem Heartbeat, pod kterou pořádala necelý rok klubové akce. Zanedlouho skupina prošla transformací a Theya se rozhodla připojit ke skupině Bassbros, na jejichž akcích předtím často hostovala. Zanedlouho začala pod jejich hlavičkou pořádat vlastí akce v klubech– YES, Styx, O2 bar a Azyl. Dále ji pak můžeme slyšet hostovat v klubech Chapeau rouge, Matrix, Bunkr parukářka, Le mirage, Červ, Wakata..a další. Svoje pole působnosti začíná pomalu rozšiřovat i o mimopražské akce, premiérou bude kutnohorská party Ladies rules 6, kde si zahrála mimo jiné po boku Snookey a Kan-Jaccy. V listopadu 2011 si zahrála v klubu Matrix po boku legendy drumandbassu - Q Projecta z dua Total Science. Párty, na jejíž organizaci se také podílela byla veleúspěšná a motivovala jí k chystání dalších větších projektů. Jedním z nich je její zbrusu nová klubová noc v klubu YES, zaměřená na liquidní subžánr dnb - liquidfunk. Premiéra této noci bude 15.12.2011. Dalším zajímavým počinem v prosinci 2011 bude její hraní v luxusních prostorách lodi Golfyacht na vltavě. Jejím větším lednovým projektem bude další vydání Liquid Flights v klubu yes, nyní s djem a producentem Jay Romem z Vídně. V březnu 2012 má možnost si zahrát na moravském Dnb Jamu po boku No Money a Pixieho a jen o týden déle si zahostuje v pražském Tousteru se slavným duem z Polska - One Way. Jejím dalším úspěchem je dubnové pozvání na Bush v Roxy, kde si zahraje vedle Calyxe & Teebeeho. Novinkou je také její vstup jako administrátorky a rezidentní djky na liquid drum and bass fanpage na facebooku, která má více než 20 000 aktivních fanoušků a podporu producentů a djs tohoto subžánru z celého světa. V létě 2012 ji můžete slyšet hrát na Shadowboxu v Roxy vedle rezidentních djs a ke všemu si přibírá další rezidentní noc a to v klubu Popcore na Křižíkově. V létě přichází i další zajímavé bookingy v podobě pozvání do Meetfactory, kde si zahrála po boku djs z dubsteblogu, nebo její účast na let it roll warmupu v matrixu po boku předních českých djs. V září se jí naskytne zase příležitost zahrát si vedle Bceeho a Davea Owena v pražském Cover place. A nově se spolupodílí také na organizaci warmupů k podzimnímu Imagination festivalu.

Rok 2013 přináší opět spoustu novinek, mimo jiné i spolupodílení se na nové klubové noci Double Trouble v pražském Crossu, kde organizuje spolu s dalšími členy liquiDnBCrew spodní liquid stage, dále společně představí liquidní Stage na letním Let It Rollu, kde si zároveň zahraji po boku více než desítky zahraničních hvězd. Na podzim a na jaře poté pořádá se svojí crew další vydání klubovky Liquid Flights, kam zve přední zástupce světa liquid dnb > Calibre, Lenzman a na spodní stage se představují fresh jména ze světa housu > Applebottom, Golden Boy.


Autor: David Peltán, i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


U nás doma fest - 9. ročník

Hudba / festival / Blues, punk, rock, divadlo
Eliéška - bechyňské podzámčí
23.09.2023 od 13:00 hod.

 

 

Den otevřených dveří pro maturantky

Ostatní / den otevřených dveří
Svatební salon S-XXXL
23.09.2023 od 09:00 hod.

 

Venkovní pilates

Sport / jiný
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
23.09.2023 od 09:00 hod.